Raya ve Son Ejderha'nın yeni fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 8.02.2021 - 16:28
Carlos López Estrada ve Don Hall imzasını taşıyan Disney animasyonu Raya ve Son Ejderha'nın yeni fragmanı yayınlandı.

Carlos López Estrada ve Don Hall imzasını taşıyan Disney animasyonu Raya ve Son Ejderha'nın Super Bowl fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda, Raya ve Sisu'nun tehlikelerle dolu devasa bir çukurdan geçmeye çalıştığını ve Sisu'nun neler olduğunu tam olarak anlayamadığını görüyoruz. Film, yalnız bir savaşçı olan Raya'nın 500 yıl sonra Lumandra'yı yeniden tehdit eden Druun adlı canavarları durdurmak için son ejderhanın izini sürmesini konu alıyor. 5 Mart 2021 tarihinde Disney Plus'ta yayınlanacak film, ülkemizde de aynı gün vizyona girecek.


Disney yapımı filmin yönetmenliğini Meet the Robinsons, Big Hero 6, The Princess and the Frog ve Moana gibi animasyon filmleriyle tanıdığımız Don Hall ve Blindspotting, Legion ve Summertime ile izleyicinin karşısına çıkan Carlos Lopez Estrada üstleniyor. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Kelly Marie Tran (Raya), Daniel Dae Kim (Chief Benja), Gemma Chan (Namaari), Awkwafina (Sisu), Sandra Oh (Virana), Benedict Wong (Tong), Ross Butler (Leader of the Spine), Alan Tudyk (Tuk Tuk) ve Patti Harrison (Leader of the Tail) gibi ünlü isimler yer alıyor.

Raya ve Son Ejderha'nın yeni fragmanı yayınlandı

Raya ve Son Ejderha yakında sinemalarda!

Uzun zaman önce Lumandra'nın fantastik dünyasında insanlar ve ejderhalar uyum içinde birlikte yaşarlardı. Ancak Druun olarak bilinen canavarlar ülkeyi tehdit ettiğinde, ejderhalar insanlığı kurtarmak için kendilerini feda ettiler. Şimdi, 500 yıl sonra, aynı canavarlar geri döndü ve onları sonsuza dek durdurmak için son ejderhayı bulmak yalnız bir savaşçı olan Raya'ya düştü. Raya, yolculuğu boyunca dünyayı kurtarmak için ejderha sihrinden çok daha fazlasının gerektiğini öğrenecektir.

Raya ve Son Ejderha, 5 Mart 2021'den itibaren sinemaların yanı sıra Disney Plus platformunda 29,99$ fiyat etiketiyle erişime açılacak. Son olarak filmin yayınlanan Super Bowl fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 17:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Raya ve Son Ejderha'nın yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×