Razer Atlas tamperli cam oyun matı ile saf hassasiyet sunuyor

Ersin Kılıç 20.03.2023 - 11:39
Temperli cam ve mikro oyuklu yüzeyle hazırlanmış Razer Atlas ile rakipsiz dayanıklılığı ve ultra hızlı, tutarlı kaydırmaları deneyimleyin.

Oyuncu aksesuarları ve farklı ürünleri ile karşımıza çıkmaya devam eden Razer, bu sefer de yepyeni bir mousepad modeli ile karşımıza çıktı. Razer Atlas tamperli cam ve mikro oyuklu yüzeyi ile bu türde farklılaşan bir model olmayı başarmış. Firmanın ürün hakkında verdiği detaylar şu şekilde;

Razer Atlas tamperli cam oyun matı geliyor

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer bugün, şirketin cam tabanlı tasarıma ilk adımını atan yenilikçi oyun fare altlığı Razer Atlas'ı duyurdu. Oyuncular ve e-sporcular için tasarlanan en üst düzey cam oyun fare altlığı, yeni bir hassasiyet, hız ve dayanıklılık seviyesi getiriyor. 

Razer Atlas tamperli cam oyun matı ile saf hassasiyet sunuyor

Razer'ın ilk temperli cam oyun mouse matı olan Atlas, oyun deneyimlerini yükseltmek için tasarlandı. Hızlı hareketler ve tutarlı kaydırmalar talep eden oyuncuların ihtiyaçlarını karşılarken oyuncuların oyun seanslarında sıfır direnç hissinin keyfini çıkarmasına da imkân sunar.

Oyuncular ve espor sporcuları için hız ve doğruluk çok önemlidir. Çoğu oyun faresi optik sensör kullandığından Razer Atlas’ın matı, ultra pürüzsüz yüzeyindeki mikro oymalı dokularla optimize edilmiştir. Bu da hassas bir oyun deneyimi için optik sensörlerin dokuları doğru bir şekilde algılaması adına en uygun koşulları sağlar.

Birinci sınıf temperli cam ile titizlikle hazırlanmış Razer Atlas, dayanıklılık ve uzun ömür sağlamak için şekilde üretilmiştir. Çizilmeye dayanıklı yüzey, kiri ve tozu iter ve en yoğun oyun seanslarında bile temiz kalmasını sağlar. Az bakım gerektiren yapısı sayesinde mat, her zaman ilk günkü gibi kalmasını sağlamak için ılık nemli bir bezle kolayca temizlenebilir. Razer Atlas Siyah ve Beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulur. Oyuncuların birinci sınıf, temiz bir estetik için kurulumlarına en uygun rengi seçmelerine olanak tanır.

Oyunculara daha sessiz fare hareketleri sunarak konsantre kalmalarına yardımcı olmak için tasarlanan Razer Atlas, tamamen kaplı kaymaz kauçuk tabana sahiptir. Bu, yoğun oyun seansları sırasında bile matın yerinde kalmasını sağlayarak oyunu bozabilecek herhangi bir kayma veya hareketi ortadan kaldırır.

Her hareket ve eylem, sıfır yüzey direnciyle doğru bir şekilde yakalanıp ekrana yansıtıldığı için, Razer Atlas sayesinde oyuncular benzersiz performans ve oyun deneyimi elde edecektir. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2024 04:16
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 18:49
şu tarz haberlere keşke fiyat da yazsanız
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Atlas tamperli cam oyun matı ile saf hassasiyet sunuyor
İlginizi Çekebilir