Razer BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.10.2020 - 10:15
Razer firması en bilinen serisinin yeni modelleri olan BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless klavyelerini resmi olarak duyurdu.

Razer BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless klavyelerini resmi olarak duyurdu. Oyuncu aksesuarı denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Razer'ın konu ile ilgili yaptığı açıklama ve klavye detayları şu şekilde;

BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless geliyor

Razer bugün, bir kez daha oyunlara hükmetmek için birçok yeni özellik ve iyileştirmelerle güncellenen, dünyanın ilk mekanik oyun klavyesinin mirasını devam ettiren BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless'ı duyurdu.

2010 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, BlackWidow klavye yelpazesi, diğer tüm mekanik oyun klavyelerin kendilerine ölçü olarak aldığı ve pazardaki lider konumunu korumak için sürekli geliştirilip, yeni teknolojilerle güncellendiği bir kriter (benchmark) olmuştur. Geliştirilmiş tuş anahtarları, Doubleshot ABS tuş kapakları, daha parlak Razer Chroma RGB aydınlatma, dijital silindirli özel medya tuşları ve ergonomik bilek desteği ile BlackWidow V3, oyun klavyelerinin zirvesini temsil ediyor.

Razer Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, "İlk BlackWidow'un piyasaya sürülmesiyle Razer, tamamen yeni bir ürün kategorisi olan mekanik oyun klavyesini ortaya çıkardı" dedi. "Yeni BlackWidow V3, oyuncuların sevdiği tasarım ve özellikleri korurken, onlara seleflerinin mirasına layık bir BlackWidow veren bir dizi yükseltme ve iyileştirme ile geliyor."

Daha sağlam tuş başlıkları, daha parlak anahtarlar, daha uzun ömür

Yeni BlackWidow V3'ün kalbinde; Razer Yeşil Mekanik Anahtarların hassas, sesli ve tıklamalı seçeneği ile, artık daha da sessiz bir deneyim için silikon ses sönümleyicileriyle güçlendirilen Razer Sarı Anahtarların yumuşak, sessiz ve doğrusal hissi bulunan iki farklı Razer Mekanik Anahtar seçeneği bulunuyor. Daha iyi anahtar kararlılığı için ekstra yan duvarlara sahip Razer Mekanik Anahtarlar, son derece dayanıklı ve 80 milyon tuş vuruş ömrüne sahiptir.

Razer BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless duyuruldu

BlackWidow V3'teki bir başka yenilik de Doubleshot ABS tuş başlıklarının* eklenmesiyle geliyor. Baskı harfler kullanan geleneksel aydınlatmalı tuş başlıklarından farklı olarak, doubleshot kalıplama işlemi klavyenin içine oyulmuş harf tasarımına sahiptir. Bu da binlerce saatlik kullanımdan sonra bile tuşların asla aşınmasını engeller. Doubleshot ABS tuş başlıkları ek dayanıklılık ve stabilite için ekstra kalın duvarlarla kalıplanmıştır ve bu da onları eli ağır oyunculara bile dayanacak kadar sağlam kılar.

BlackWidow V3'teki her iki anahtar türü de artık daha parlak, daha canlı Razer Chroma RGB aydınlatma için yeni bir şeffaf muhafazaya sahip. Temiz kasa, Razer Chroma RGB'nin gerçek parlaklığının ince özelleştirilmiş tonlar ve gölgelendirmeden cesur, enerjik aydınlatma efektlerine kadar parlamasını sağlar. 150'den fazla oyuna entegre edilmiş Chroma RGB Lighting ile dinamik aydınlatma ve atmosfere kapılmak hiç bu kadar etkili olmamıştı.

Konfor ve işlevle içiniz rahat olsun

BlackWidow V3'teki yenilik, yeni Çok Fonksiyonlu Dijital Silindir'dir. Silindir, medya tuş takımı ile ses kontrolleri, oynatma, duraklatma ve parça atlama için kullanılabilirken, sayfa kaydırma veya aydınlatma kontrolleri gibi hemen hemen her işlev için Razer Synapse 3 aracılığıyla yeniden programlanabilir. Seçim tamamen kullanıcıya kalmıştır.

BlackWidow V3 artık yerleşik kablo yönlendirme seçenekleriyle geliştirilmiş bir alüminyum kasaya sahiptir. Yoğun oyun seanslarında bile üstün sağlamlık ve stabilite sağlayan çerçeve ile gizli kablo kanalları, kolay kablo yönlendirmesine olanak tanıyarak masaüstünü düzenli ve dağınıklıktan uzak tutmaya yardımcı olur.

Ve yükseltme serisini tamamlamak adına BlackWidow V3, klavyenin tüm genişliğine mükemmel şekilde uyan ergonomik bir bilek desteği ile sunulmaktadır. Minimum bilek yorgunluğu ile uzun oyun seansları için mükemmel bilek desteği sağlar.

Geliştirilmiş Razer Mekanik Anahtarlar, daha parlak Razer Chroma RGB aydınlatma, Doubleshot ABS tuş başlıkları, Çok Fonksiyonlu Dijital Silindir, medya tuşları ve ergonomik bilek desteği ile BlackWidow V3, ilk klavyenin mirasını devam ettirmek için son teknoloji bileşenler ve fonksiyonlarla güncellendi. BlackWidow V3, Quartz renk seçeneği ile (yalnızca İngilizce tuş takımlı olarak) yakın zamanda piyasaya sürülen Viper Ultimate'in de katıldığı Razer Quartz çevre birimi yelpazesinin bir parçası olarak savaşlarında daha fazla renk arayan oyuncular için geniş farklı seçeneklerde de mevcuttur.

RAZER BLACKWIDOW V3:

·         Oyun için tasarlanmış Razer™ Mekanik Anahtarlar
·         80 milyon tuş vuruşu ömrü
·         16,8 milyon renk seçeneği ile Razer Chroma™ RGB özelleştirilebilir arka aydınlatma
·         Doubleshot ABS tuş başlıkları
·         Ergonomik bilek desteği
·         Çok işlevli dijital silindir
·         Özel medya tuşları
·         Hibrit Dahili Bellek ve Bulut Depolama - 5 profile kadar
·         Razer Synapse 3 destekli
·         Kablo yönlendirme seçenekleri
·         N-key roll-over (klavye üzerindeki tüm tuşların aynı anda basıldığında algılanabilmesi)
·         Anında makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlar
·         Oyun modu seçeneği
·         1000 Hz Ultrapolling
·         Alüminyum yapı

Daha küçük tasarım, aynı performans

BlackWidow V3 Tenkeyless, tam boyutlu BlackWidow V3'ün pek çok özelliğini barındırırken daha küçük yapısı ile, minimalist bir kurulum tercih eden veya turnuvalara seyahat ederken taşınabilir bir klavyeye ihtiyaç duyan oyuncular için idealdir.

Tam boyutlu BlackWidow V3'te bulunan yükseltmelerin çoğunun keyfini çıkaran BlackWidow V3 Tenkeyless; Razer Yeşil  veya Razer Sarı Mekanik Anahtar seçenekleri ile sunulurken, kasa tasarımı da aynı yerleşik kablo yönlendirme seçeneklerine sahiptir.

Razer BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless duyuruldu

Razer Synapse 3 aracılığıyla, BlackWidow V3 Tenkeyless tamamen programlanabilir. Bu da kullanıcıların; düğmeleri yeniden düzenlemelerine, makroları kaydedip, depolamalarına ve mükemmel, kişisel klavye kurulumu için birden fazla profil oluşturup, kaydetme yeteneği sayesinde Razer Chroma RGB ile özel aydınlatma ayarlamalarına olanak tanır.

RAZER BLACKWIDOW V3 TENKEYLESS:

·         Oyun için tasarlanmış Razer™ Mekanik Anahtarlar
·         80 milyon tuş vuruşu ömrü
·         16,8 milyon renk seçeneği ile Razer Chroma ™ RGB özelleştirilebilir arka aydınlatma
·         Doubleshot ABS tuş başlıkları
·         Razer Synapse 3 desteği
·         Kablo yönlendirme seçenekleri
·         N-key roll-over
·         Anında makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlar
·         Oyun modu seçeneği
·         1000 Hz Ultrapolling
·         Alüminyum yapı
 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

BlackWidow V3: 139.99 $/ 149.99 €
BlackWidow V3 Tenkeyless: 99.99 $/ 109.99 €

Razer.com ve yetkili satıcılarda: 6 Ekim 2020.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2020 06:56
Aloooo alamıcaz merlin 2000 tl klavyeye mi para vercez
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer BlackWidow V3 ve BlackWidow V3 Tenkeyless duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×