Razer Kishi iOS sürümü satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.09.2020 - 12:48
Oyun aksesuarları denince akla gelen ilk firmalardan biri olan firma Razer Kishi Universal Gaming Controller'ın satışa sunulduğunu duyurdu.

Daha önce Android telefonlar için çıkan Razer Kishi Universal Gaming Controller bu sefer de iOS versiyonu ile çıkıyor. Razer yaptığı açıklama ile Razer Kishi iOS sürümünün 15 Eylül itibari ile satışa çıktığını duyurdu. Detaylar ve kontrolcü özellikleri şu şekilde;

Razer Kishi iOS versiyonuyla satışa çıkıyor

Razer, Ocak ayında iki Best of CES ödülü kazanan mobil aksesuarın bir iOS sürümü olan iPhone için Razer Kishi Universal Gaming Controller'ın satışa sunulduğunu duyurdu. Tıklanabilir analog kontrol çubukları, bir dizi kadran, çok işlevli düğme ve 8 yönlü D-pad içeren iPhone için Kishi, Razer’ın ödüllü denetleyici donanımını ilk kez Apple kullanıcılarına sunuyor.

Razer Pazarlama ve Satış Departmanı Başkanı John Moore, "Çapraz oyun (crossplay ), oyun dünyasında daha da yerleşik hale geldi ve Razer Kishi de mobil oyuncular için eşit bir oyun alanı sunuyor" dedi. "iPhone için Razer Kishi, bu değeri Apple Arcade’in olağanüstü oyun koleksiyonuna kadar genişletiyor ve nerede oynarsanız oynayın, zaferin her zaman elinizin altında olmasını sağlıyor."

Razer Kishi iOS sürümü satışa çıktı

Razer, Apple Cihazlarına Geliyor

iPhone için Razer Kishi, son teknoloji Lightning bağlantı noktası aracılığıyla iOS cihazlarına konsol düzeyinde kontrol getiriyor. iPhone için Kishi, MFi (Made for iPhone) sertifikasına sahiptir ve 120'den fazla inanılmaz derecede eğlenceli oyun sunan App Store'da, Apple’ın çığır açan oyun abonelik hizmeti Apple Arcade ile tamamen uyumludur. Tek bir abonelikle altı kişilik bir aile, iPhone'dan iPad'a, Mac'ten, Apple TV'ye geçebilir ve herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma olmadan her oyunun keyfini çıkarabilir. Razer Kishi'nin bu son sürümünün piyasaya sürülmesiyle, Kishi oyun denetleyicileri ailesi şimdi iPhone 6 Plus ve daha yeni cihazlara yeni bir oyun deneyimi getiriyor.

iPhone için Razer Kishi, sitede ilk kez bir Razer ürününün tanıtıldığı Apple Online Store'da şu anda mevcuttur. 22 Eylül'de dünya çapındaki seçkin Apple mağazalarında satışa sunulacak ve oyun aksesuarlarının çeşitliliğini daha da artıracak.

Razer Kishi, iPhone oyuncularına konsol gamepad'lerinin işlevselliğini ve kontrolünü sunuyor. Rahat ergonomik tasarımı, sezgisel oyun deneyimi için elde sağlam tutuş hissi ve optimize edilmiş düğme yerleşimleri ile uzun oyun seansları için tasarlanmıştır. Akıllı konfigürasyon ve ergonomi, oyun seansının başından sonuna kadar rahat ve doğaldır.

Akıllı bağlantı, iPhone için Razer Kishi'nin kullanıcılarının doğal bir uzantısı olmasını sağlar. Kishi, giriş gecikmesini neredeyse tamamen ortadan kaldıran ultra düşük gecikmeli Lightning bağlantısı sunar ve kullanıcılara kesintisiz ve sorunsuz kontrol için her anlık tuş tepkisi sağlar.  iPhone şarj kablosunu doğrudan kontrol cihazına bağlayarak şarj edilebilmesi, oyun oturumlarının yarıda kesilmemesini sağlar.

Desteklenen iPhone'lar şunları içerir: iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

MFi (Made for iPhone) Sertifikalı
Lightning Geçişli Şarj (Pass-through) Bağlantı Noktası
Tıklanabilir Analog Çubuklar

FİYAT

99.99 $/ 109.99 €

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer Kishi iOS sürümü satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×