Razer Kitsune Arcade kontrolcüsü duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.06.2023 - 12:36
Razer yaptığı açıklama ile dövüş oyunlarında kullanılacak tüm düğmeleri optik Razer Kitsune arcade kontrolcüsü modelini duyurdu.

Bu sıralar sık sık yeni duyurulara imza atan Razer, son olarak Hammerhead Pro Hyperspeed duyurusu ile karşımıza çıkmıştı. Firma bu sefer de oyuncuları çok daha yakından ilgilendiren, özellikle dövüş oyunu severlerin dikkatini çekecek Razer Kitsune Arcade kontrolcüsünü duyurdu.

Razer Kitsune Arcade kontrolcüsü optik tuşlarla geliyor

Street Fighter 6'nın yakında raflara gelecek olması ve dövüş oyunlarının bir sonraki çağının ufukta belirmesiyle, size oyunu değiştirmek adına en yeni silah olan Razer Kitsune'nin ön tanıtımını yapmak isteriz. Dövüş oyunlarını farklı bir şekilde deneyimleyeceğiniz, PlayStation®5 konsolu ve PC* için tasarlanmış, tamamı optik anahtar düğmeli bir arcade kontrolcüsüdür.

Razer Kitsune Arcade kontrolcüsü

Razer Kitsune, geleneksel dövüş kollarına benzemez. Giriş hatalarını ortadan kaldırmak ve optimum komutları yürütmek için mükemmel, hassas dörtlü hareket düğmesi düzenine sahip gelişmiş, ultra hassas bir arcade kontrolcüsüdür. Joystick aksiliklerine veda edip temiz, canlı bir oynanışa merhaba diyeceksiniz! Bu dört düğmeli düzen, profesyonel dövüş oyunu oyuncuları için rekabet avantajı sağlamaktadır.

Kaputun altında ne var diye sorabilirsiniz? Resmi olarak tanıttığımızda paylaşacak daha çok şeyimiz olacak, ancak ön tanıtım olarak Kitsune'yi son teknolojimiz Razer™ Düşük Profilli Doğrusal Optik Anahtarlarımızla donattık. Daha kısa çalıştırma yüksekliği ve yıldırım hızında tepki ile, kombinasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve nötrü kontrol etmek için ihtiyacınız olan hıza ve hassasiyete sahip olacaksınız. Standart dövüş çubuklarındaki geleneksel düğmelerle; klavye teknolojisindeki uzun geçmişimizi dövüş oyunu topluluğuyla paylaşmak için buradayız.

Razer Kitsune Arcade kontrolcüsü

En önemlisi, Capcom ile yakın iş birliği içinde geliştirilen ve profesyonel düzeyde oyun ihtiyaçlarını karşılamayı geçin, aşmasını sağlayan Razer Kitsune, tüm Capcom Pro Tour standartlarına uygun bir tasarım sunar. En yeni eşzamanlı ters kardinal yönlü giriş kurallarına uygunluk dahil olmak üzere bütün turnuva düzenlemeleri ve kurallarına dikkatle uyar. Bu bağlılık Kitsune'nin turnuvalarda kullanım yasallığındaki yerini sağlamlaştırırken, oyunculara da cihazı satın alıp, en üst düzeyde rekabetçi dövüş oyunlarına hazırlanma imkânı sunuyor.

Seyahat eden profesyonel oyunculardan yerel turnuvalara sık sık katılanlara kadar Razer Kitsune'nin herkes için mükemmel bir taşınabilir yol arkadaşı olmasını istiyoruz. Kolay saklama ve kurulum sağlayan bir form faktörü ile ince ve taşınabilirdir. Kaldıraçsız tasarımı, sırt çantanıza rahatça sığar ve çıkarılabilir USB Type C kablosu, sürekli kablo sarıp açma zahmetini ortadan kaldırır.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2023 23:44
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:54
Jeton atılıyor mu, altında bir haznede toplanır. Anılarım depreşsin.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Kitsune Arcade kontrolcüsü
İlginizi Çekebilir