Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.09.2021 - 12:17
Razer konsollar için Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2 ailesine bir dizi renkli kulaklıklar, kontrolör şarj stantları ve beyaz versiyonlarını ekliyor.

Razer bugün "Xbox için Kaira X" ve "PlayStation için Kaira X", Xbox White için Kaira ve Kaira Pro ve Wolverine V2 Beyaz Sürümü ile genişleyen konsol serisine yeni ürün ekleyeceğini duyurdu. Ayrıca bugün piyasaya sürülen Xbox için Razer Evrensel Hızlı Şarj Standı da resmi Xbox Kablosuz Kontrol Cihazlarına mükemmel şekilde uyan çeşitli canlı renklere sahip.

Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Razer'ın çevre birimleri iş birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Yeni Kaira X ile oyuncular, Xbox, PlayStation veya PC için mükemmel Razer kulaklığını seçme konusunda artık daha fazla seçeneğe sahipler” dedi. "Öte yandan Kaira X ve şarj stantlarındaki canlı yeni renk yelpazesi ve Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2'deki şık beyaz renkler ile oyuncular donanımları kadar cesur ve parlak olabilirler."

Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X

Razer'ın ödüllü PC kulaklıklarından bir ipucu alan, Xbox için Kaira X ve PlayStation için Kaira X, yüksek kaliteli oyun sesi sunmak için Razer TriForce 50mm sürücülerini kullanır. Geliştirilmiş frekans ayrımı ile TriForce Sürücüleri; kapsayıcı, sürükleyici ses için canlı tizler, net mid'ler ve gürleyen baslar sağlar. İstenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için odaklanmış bir ses alma düzenine (pick-up pattern) sahip esnek, boom monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon sayesinde oyun içi iletişim kristal netliğinde olacak.

Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Anında ses ayarı için kulaklık üzerindeki kontroller, Flowknit Bellek Köpüğü Kulak Yastıkları ve kafa bandı dolgusu ile Kaira X, konfor ve rahatlık için üretilmiştir. Kablolu 3,5 mm analog bağlantı kullanan Kaira X serisi, çoğu konsol, PC ve mobil cihazla kullanım için platformlar arası uyumludur. Xbox için Kaira X, Xbox Series X|S ile eşleşen klasik siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Resmi Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarıyla eşleşen ek renkler ise; Şok Mavisi, Nabız Kırmızısı ve Elektrik Voltu olarak duyuruldu. Son olarak, PlayStation için Kaira X, PS5™ DualSense™ Kablosuz Kumanda ile eşleşen bir temada sunuluyor.

Xbox gamepad'leri için Evrensel Hızlı Şarj Standı

Razer'ın yeni renkli konsol serisi, Xbox Series X|S, Xbox One ve Xbox Elite Series 1 denetleyicileriyle uyumlu bir dizi Evrensel Hızlı Şarj Standı ile tamamlanıyor. Manyetik bir yerleştirme sistemi kullanan Evrensel Hızlı Şarj Stantları, minimum oyun kesintisi için hızlı şarjı destekler ve resmi Xbox Kablosuz Oyun Kumandalarıyla eşleşen Karbon Siyahı, Şok Mavisi, Robot Beyazı, Nabız Kırmızısı ve Elektrik Voltu renk seçeneklerinde mevcuttur. Özel renk olarak sunulan Aqua Shift rengi de Best Buy ve Microsoft perakendecilerinde satılacaktır.

Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2 White Edition

Razer bugün ayrıca; Xbox çevre birimlerinden stil ve performans isteyen oyuncular için cesur, temiz ve yeni bir Xbox Series X|S çevre birimleri paketi oluşturan, tümü beyaz renkte yeni Kaira, Kaira Pro ve Wolverine V2'yi duyurdu.

Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

Razer TriForce Titanium 50mm sürücüleri ve HyperClear Supercardioid Mikrofonu ile Kaira Pro, hem Xbox Series X|S hem de mobil cihazlarda sorunsuz, düşük gecikmeli oyun sesi için Xbox Wireless ve Bluetooth 5.0 üzerinden mükemmel ses performansı sunar. Kaira for Xbox, kardioid mikrofonlu Kaira Pro ile aynı TriForce sürücülerini paylaşır, ancak yalnızca Xbox Wireless'ı destekler. Her iki kulaklıkta da uzun süreli rahatlık için Flowknit Hafızalı Köpük Kulak Yastıkları, kulaklık üzerinde kontroller ve müzik, film ve oyun için EQ ön ayarları bulunur.

Wolverine V2, Razer'ın Mecha-Dokunsal Eylem Düğmelerini ve D-Pad'ini kullanır ve oyun içinde daha fazla tepki ve doğruluk için ayarlanmıştır. Ayarlanabilir iki ek tetik (bumper), düğme düzenlerine daha fazla özelleştirme ve esneklik ekleyerek, hızlı tempolu aksiyon oyunları için çok önemli hassas tetikleme modu da dahil olmak üzere, oyunculara oyunları üzerinde daha fazla kontrol özelliği sağlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 04:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer konsollar için gamepad ve kulaklık modellerini tanıttı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×