Razer Leviathan V2 X PC Soundbar duyuruldu

Ersin Kılıç 21.09.2022 - 14:31
Razer yaptığı açıklama ile Razer Leviathan V2 X PC Soundbar modelini duyurduğu gibi çıkış tarihi ve fiyatı konusunda da bilgiler verdi.

Oyuncu aksesuarı denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Razer, yaptığı açıklama ile Razer Leviathan V2 X PC Soundbar modelini duyurdu. İki tam kapsamlı sürücü ve iki pasif radyatörle kompakt bir PC oyun soundbar'ı olan Leviathan V2 X modelinin öncelikle olarak uzak doğu ülkelerinde çıktığı ve 4.çeyrek itibari ile Avrupa ve Amerika pazarında olacağı belirtildi. 120 euro olacağı açıklanan model ile ilgili verilen bilgiler şöyle;

Razer Leviathan V2 X PC Soundbar modeli geliyor

Razer, basit bağlantı ile kompakt bir form faktöründe güçlü ve sürükleyici bir ses deneyimi sunan Razer'ın Leviathan serisine katılan en yeni soundbar'ı Razer Leviathan V2 X'i duyurdu. Sıradan oyunculardan meraklı oyunculara kadar, Leviathan V2 X, masaüstü eğlence deneyimini yükselterek herhangi bir savaş istasyonuna büyük bir katkı sağlıyor.

Razer Leviathan V2 X PC Soundbar duyuruldu

İki tam kapsamlı sürücü ve iki pasif radyatörle kompakt bir PC oyun soundbar'ı olan Leviathan V2 X, tüm eğlence ihtiyaçlarında karşılayacak bir ses deneyimi için üst düzey netlik ve yankılanan derinlik sunar. Yalnızca 400 mm uzunluğunda olan Leviathan V2 X, çoğu monitörün altına mükemmel bir şekilde sığar ve kullanıcılara dağınıklıktan arındırılmış bir masaüstünde geniş, odayı dolduran bir ses alanı sunar.

Sorunsuz bağlantı için Leviathan V2 X, 90 dB maksimum ses çıkışı ile güçlü, dinamik ses üretirken gücü daha verimli bir şekilde çekmek için tek bir USB Tip C kablosuyla çalışır. 

Oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi olan Razer Chroma™ RGB ile güçlendirilen Leviathan V2 X, kullanıcılara tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir atmosfer sağlamak için 14 aydınlatma bölgesi, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleri sunar.

Sabit bir bağlantı ve ek rahatlık için ayrıca Bluetooth 5.0 desteği sunan soundbar, kullanıcılara Razer Audio App aracılığıyla eşleştirilmiş PC ve mobil cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapma olanağı verir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2023 17:36
Kalan Karakter: 300 Gönder
Razer Leviathan V2 X PC Soundbar duyuruldu
İlginizi Çekebilir