Razer Leviathan V2 Soundbar modeli duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.04.2022 - 10:32
Razer Leviathan V2 Soundbar sürükleyici bir dinleme deneyimi için ses netliği sunmasının yanında geniş bir ses alanı için THX® Uzamsal Ses sunuyor.

Oyuncu aksesuarları dışında laptop modelleri ve farklı ürünleriyle de dikkat çeken firmalardan biri olan Razer Leviathan V2 Soundbar modelini duyurdu. 249.99$ fiyat etiketine sahip olan bu yenilenmiş model THX Uzamsal Ses sunarak bu konuda oyunculara özel ilk soundbar olma özelliğine de sahip. Tasarımı ve özellikleri ile oldukça iddialı olan bu model hakkında yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Razer Leviathan V2 Soundbar THX Uzamsal Ses sunuyor

Razer Leviathan V2 Soundbar modeli duyuruldu

Razer Leviathan V2, tüm eğlence ihtiyaçlarınız için THX Spatial ve RGB Chroma tarafından desteklenen hem ses hem de görüntüde rakipsiz bir atmosfer sunuyor. İki tam aralıklı sürücü, iki pasif radyatör, iki tweeter ve düşük sesli bir subwoofer ile donatılmış Razer Leviathan V2; her türlü eğlence deneyimini üst düzeye çıkarmak için canlı, net tiz ve derin, güçlü bas sağlar. Çok sürücülü bu PC ses çubuğu; gerçekçi bir ses alanı için tam aralıklı ve aslına uygun sesler, oyun ve filmlerde diyaloglarda netlik, heyecan verici aksiyon sahneleri ve fon müzikleri için de kalp atışlarını hızlandıran alt ses (lows) sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Patentli teknoloji ile sürükleyici eğlence deneyimi üzerine inşa edilen Razer Leviathan V2, PC'de etkinleştirilen THX Uzamsal Ses özelliği sunar. Buna ek olarak, Razer Leviathan V2, hoparlörlerde 18 aydınlatma bölgesi bulunan Razer Chroma™ RGB tarafından desteklenmektedir, böylece oyuncular sürükleyici deneyimlerini derinleştirebilir ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleri için sayısız desenle %100 RGB özelleştirmesine erişebilir. 

Razer Leviathan V2, Bluetooth 5.2 bağlantı seçeneği ile gelir ve kullanıcılara sabit bir bağlantının yanında eşleştirilmiş cihazlar arasında geçiş yaparken ek kolaylık sağlar. Kompakt tasarım ek olarak, Leviathan V2 ayrıca çıkarılabilir ayaklara sahiptir. Bu da oyuncuların ses çubuğunu monitörün altına en iyi uyacak şekilde mükemmel açıya ayarlamasına olanak tanır. Böylece Razer Leviathan V2; tüm oyun ve eğlence ihtiyaçlarında sürükleyici, canlı bir deneyim için gereken temel ses çubuğu haline gelir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Razer Leviathan V2 Soundbar modeli duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×