Raziel & Kain mi, Kane & Lynch mi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 14:03
Lara Croft bilmek istiyor
Crystal Dynamics sizden Lara Croft and the Guardian of Light için DLC konusunda yardım bekliyor. İki farklı ve birbirinden kışkırtıcı seçeneğimiz var. İsterseniz Raziel & Kain'i seçebilirsiniz, isterseniz de Kane & Lynch'i. Oyuncuların seçimine göre oluşturulacak DLC bu yılın sonuna doğru ise oyuncuların beğenisine sunulacak. Seçim yapmak isteyenler bu adresten isteklerini belirtebilirler.Eğer Raziel'in oyun içinde nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki videoda hacklenmiş PC sürümü oynanışını da izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Raziel & Kain mi, Kane & Lynch mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×