RE5: Tüm zamanların en kısa Resident Evil’ı mı?

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
RE5: Tüm zamanların en kısa Resident Evil’ı mı?

Merlin'in Kazanı

       Büyük Britanya’da Xbox World 360 adlı dergi, hafta sonu Resident Evil 5’in oynanma süresi etrafında sıcak bir tartışma başlattı. Yayımlanan makaleye göre oyunu test edenler, aksiyon korku tarzı oyunun sonunu görmek için 8 saate bile ihtiyaç duymamışlar.

       Burada söz konusu olan tabii ki tüm gizli maddelerin (item) vs. açığa çıkarıldığı bir oyun değildi. Diğer taraftan toplamda 80 dakika olan giriş ve ara sekanslar da bu süreye dahil edilmedi. Bununla birlikte yer alan diğer bir ifade, oyunu çabucak bitirebilmek için deli gibi sağda solda koşuşturulmadığı yönünde. Daha ziyade tek oyuncu modunda normal zorluk seviyesinde gayet normal bir oynanış söz konusu olduğu da makalede kaydedildi.

       Daha geniş detaylar için kaynak linkimize tıklayabilirsiniz. Oyunun mevcut tüm bonuslarını yoğun bir şekilde araştırmakla ne kadar süreceğiyse merak konusu. Resident Evil 5 önümüzdeki ay satışa sunulacak; o zaman bizler de MK olarak, testimizde süreyi tespit etmek için saatimize bakacağız.

KAYNAK
RE5: Tüm zamanların en kısa Resident Evil’ı mı?
vg247.com


Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 21:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
RE5: Tüm zamanların en kısa Resident Evil’ı mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×