Red Bull’un Home Ground turnuvasında şampiyon belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.02.2021 - 17:59
Red Bull’un Home Ground turnuvasının şampiyonu £10,000’luk ödülün de sahibi oldu.

En iyi Valorant takımlarının mücadele ettiği Red Bull’un Home Ground turnuvası sonra erdi ve ipi göğüsleyen takım G2 Esports oldu. Turnuvayı birincilikle tamamlayan takım aynı zamanda £10,000’luk ödülün de sahibi oldu. Konu ile ilgili yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Valorant turnuvasının galibi belli oldu

Valorant dünyasının en yeni ve en eşsiz mücadelesi Red Bull’un Home Ground turnuvası ilk şampiyonunu buldu. Dünyanın en iyi Valorant takımlarının davet edildiği turnuvada şampiyon G2 Esports oldu. Final mücadelesinde Team Liquid’ı 3-1’lik skorla geçen G2 Esports takımı £10,000’luk ödülün de sahibi oldu.

Nefes kesen mücadelelerin tekrarı Red Bull Twitch adresinde izlenebiliyor. Dünyanın en iyi Valorant takımları Red Bull’un Home Ground turnuvasında buluştu. 28-31 Ocak tarihleri arasında çevrim içi düzenlenen turnuva büyük bir heyecana sahne oldu. Eşsiz formatıyla dikkat çeken Home Ground turnuvasında rakiplerini birer birer geçen G2 Esports şampiyon oldu. Final mücadelesinde Team Liquid’ı 3-1’lik skorlar geçen G2 Esports takımı £10,000’luk ödülün de sahibi oldu. Ninjas In Pyjamas takımı ise turnuvayı 3. olarak tamamladı.

Red Bull’un Home Ground turnuvasında şampiyon belli oldu

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 09:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Bull’un Home Ground turnuvasında şampiyon belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×