Red Faction: Battlegrounds yakında PSN'de

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.03.2011 - 10:08
Armageddon'dan kısa bir süre sonra ek içeriği de gelecek.
31 Mayıs'ta satışa çıkacak olan Red Faction: Armageddon içerisine ufak oyunlar ekleyecek olan indirelibilir içerik Red Faction: Battlegrounds için Sony, PSN'e bir bildiri e-postası gönderdi.

Gönderilen e-posta'nın içerisinde içeriğin PSN çıkış tarihinin 5 Nisan olduğu ve fiyatının 9.99 dolar (XBL'da 800 MSP) olacağı bilgisi mevcut.

Red Faction: Battlegrounds yakında PSN'de
Ancak içeriği PlayStation Plus üyeleri ücertiz olarak edinebilecek.

Dolayısı ile aklınızda bu hesabınızı yükseltme fikri varsa 25 Mart'a kadar yapmanız daha mantıklı.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Red Faction: Battlegrounds yakında PSN'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×