Remedy Alan Wake 2 üzerinde çalışıyor olabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 15.08.2021 - 02:21
Söylentilere göre, son dönemin popüler oyun yapımcısı Remedy, Alan Wake ve Control için devam oyunları üzerinde çalışıyor.

Söylentilere göre Remedy Alan Wake'in devam oyunu dahil en az üç proje üzerinde çalışıyor. Firma, henüz duyurmadığı bir AAA proje üzerinde çalışıldığını yakın zaman önce onayladı. Hatta firmanın Epic Games ile ortaklaşa geliştirdiği oyunun, geliştirme aşamasının "tam gaz" devam ettiği iddia ediliyor.

Remedy Alan Wake'in devam oyununa mı yoğunlaştı

Remedy'nin üzerinde çalıştığı oyunun Alan Wake markası ile ilişkilendirilmesinin en önemli sebebinin, firmanın 2019 yılında Alan Wake'in isim haklarını geri almaların ardından, "Remedy Connected Universe" adında bir evren oluşturmak istediklerini açıklamaları. Bu evrenin, Control ve Alan Wake'i birbirine bağlayacağı iddia ediliyor ki, Control içerisinde Alan Wake göndermeleri bulmak mümkün.

Ayrıca, Epic Games'in, Remedy'nin üzerine çalıştığı gizemli projeyi yüksek bir bütçe ile desteklediği iddia ediliyor. Bu durumun da, oyunun Epic Games üzerinden yayınlanarak bir "Epic Games Özel" oyunu ve konsollara çıkmayacağı ifade ediliyor.

Remedy Alan Wake

Böyle bir durumda Remedy, çıkan oyunun tüm haklarını elinde bulundurmayı sürdürecek. Remedy ayrıca, Control'un 10 milyon oyuncuyu aştığını ifade ederek, seriyi devam ettirecek "daha yüksek bütçeli" bir oyunun yolda olduğu ifade ediyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 19:50
çok zordu ilk oyunu bee bitirene kadar canım çıkmıştı :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 16:16
Alan wake 2 eğer başlangıç oyununun esas olarak düşünüldüğü gibi açık dünya sabah akşam döngüsüyle gelirse müthiş olur. Bright Falls’u istediğimiz zaman gezememek çok kötüydü.Kasabada birçok karanlık olayların olduğu mekanlar gece sığınabileceğimiz aydınlıklar olmalı.Witcher gibi.
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 11:09
Doğrudur,ben şu ilk E3 teknoloji videosunu izlediğimde oyunun hortum ve heyelan simülasyonuna bayılmıştım.Zaten ‘daki olmpic national park gibi çam ormanlık yerler akşam girdiğin bir evde hortum çıkınca fenerle sığına inme olaylar banko olmalı:D seviyoruz kasabaları karanlığı :D
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 21:02
Umarım açık dünya olur. Senede bir defa kesin bitirdiğim oyunlardan. Araba kullanmamıza izin verildiği gündüz bölümünde ne kadar ıssız ve boş olsada bütün her yeri talan etmişliğim var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 00:45
gelsin, bit lan artık bit dediğim bittiğin de çok üzüldüğüm korku piskoloji oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 17:54
Oyunun sonunda da devam edeceği belliydi aslında. Zaten geliştirilmeye başlanmış (Hatta internette bir demo gameplay videosu var.). İptalinin nedenini bilmiyorum ama yakın zamanda gelmesine kesin gözüyle bakıyorum.
Son olarak meşhur final sözü;
"It's not a lake. It's an ocean."
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 17:01
İns ps5 e gelir çok guzel oyun du
Kalan Karakter : 300 Gönder
Remedy Alan Wake 2 üzerinde çalışıyor olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×