Resident Evil 2, Dying Light topluluğu ile tekrar can buldu

Resident Evil 2, Dying Light topluluğu ile tekrar can buldu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.04.2018 - 20:51
Mod yapımcıları eski oyunları hatırlamaya devam ediyor.

Capcom, şu aralar Resident Evil VII ile oyunculara yeni deneyimler sunmaya devam ediyor. PC, PS4 ve PS VR için de bulunan Resident Evil VII, yeni teknoloji ile korkuyu kolayca birleştirebiliyor fakat Resident Evil oyuncularının asıl istediği önemli yapımlardan birisi ise elbette Resident Evil 2'nin tekrardan yapılması. Capcom zaten ilk oyunu zaten tekrardan yaparak ve düzenleyerek oyunculara PS4 platformunda sunmuştu.

Sabırsız mod yapımcıları Resident Evil'i Dying Light'a taşıdı

Aslında 2017 senesinde Dying Light için yayınlanan harita modu, çoktan oyunculara yayınlanmıştı, fakat aktif mod yapımcılarından biri olan "Calamar", harita ile beraber oynanış üstünde de modifikasyon yaptı ve Resident Evil 2'nin havasını Dying Light'a kolayca aktarmayı başardı. İndirme linkine ise buradan ulaşabilir ve Dying Light'ta deneyebilirsiniz. Ama baştan belirtelim, harita sadece belirli bir yere kadar bulunuyor. Polis karakoluna kadar olan haritada Resident Evil 2'nin tüm atmosferini kolayca bulunuyor, modun devamının gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Residence of Evil adındaki modun nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 10:35
Çok güzel olmuş ya.. Anılar canlandı o binaya girdiğinde.. Ne günlerdi be.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×