Resident Evil 4 VR Mercenaries moduna kavuşuyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 23.11.2021 - 21:25
Geçtiğimiz ay çıkan Resident Evil 4 VR Mercenaries moduna kavuşacak. Serinin hayranlarının en sevdiği modlardan Mercenaries 2022 yılında oyuna eklenecek.

Resident Evil 4'ün çıkmadığı platform ve versiyon kalmadı denilebilir. Şimdi de Resident Evil 4 VR Mercenaries moduna kavuşuyor. Resident Evil 4 VR (Sanal Gerçekliğe dayalı) modu bu sene başında duyurulmuş ve 21 Ekim 2021 tarihinde piyasaya çıkmıştı.

Capcom, Resident Evil 3'den beri oyuncuların çok sevdiği Mercenaries modunun Resident Evil 4 VR  için 2022 yılında çıkacağını bir video ile duyurdu.

Resident Evil 4 VR Mercenaries modu 2022 yılında çıkacak

Mercenaries modu, basitçe oyuncuların zamana karşı yarışıp süre dolmadan önce öldürebildikleri kadar düşman öldürmeleri üzerine kurulu bir mod. Resident Evil 4 VR'ın Mercenaries modunu içermesi aslında en başta planlanmıyordu ancak Capcom fikrini değiştirmiş gibi gözüküyor.  Duyuruyu yayınlayan Oculus ayrıca, önümüzdeki sene içerisinde kullanım konforunu arttıracak değişikliklerin ( geliştirilmiş sol el kullanımı ve karakter kullanımının kolaylaşması) VR moduna ekleneceğin belirtti.

Resident Evil 4 VR Mercenaries

Resident Evil 4 VR, çıktıktan kısa süre sonra 2021'in En İyi VR Oyunu listesine aday olarak eklenmişti. Önümüzdeki süreçte "Remastered" versiyonunun duyurulacağı söylentisi dolanan Resident Evil 4'ü son dönemin gözde akımı sanal gerçeklik ile denemek isterseniz bu modu kaçırmayın.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 04:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2021 17:20
Vr Oyun oynayanlara şaşıyorum Bu kadar sanal da olmaz İnsan oturduğu yerden gözü kulağı Acı çekmeden rahatsızlık hissetmeden yanında da çayıyla Oyun oynamak ister ben bu Vr olayını şöyle Anlıyorum Kafayı maskeyi tak Bunalıma gir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 4 VR Mercenaries moduna kavuşuyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×