Resident Evil 5, Move'la nasıl çalışıyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.09.2010 - 10:16
Gamepad yoksa, Move var
Capcom tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen Resident Evil 5, uzun süre önce PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda yerini almıştı. Capcom, bu çıkışların ardından bir duyuru yapmış ve oyunun PS3 sürümüne bir yama sayesinde Move desteğinin getirileceğini belirtmişti. İşte Move ile Resident Evil 5. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 5, Move'la nasıl çalışıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×