Resident Evil 6, 15 Eylül'de görünecek mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.07.2011 - 13:44
Oyunun logosu yayımlandı!
Capcom, şu sıra yeni Resident Evil oyunları üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Resmi olarak duyurulanların haricinde, söylenti boyutunda olan, yapımcılar tarafından da bazen dile getirilen bir Resident Evil oyunu var; Evet, Resident Evil 6!

Bu oyunun geliştirildiği biliniyor, ancak yapım için bir bilgi henüz verilmiş değil. Aşağıdaki fotoğrafta da gördüğünüz üzere, Resident Evil 6'nın logosunun bulunduğu bir kağıt var. Hemen altında da 15 Eylül tarihi işaret edilmiş. Acaba, Resident Evil 6'yı bu tarihte mi günyüzüne çıkaracak Capcom?

Resident Evil 6, 15 Eylül'de görünecek mi?
Yorumlar 82
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6, 15 Eylül'de görünecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×