Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.11.2010 - 20:23
Virüsün belirsizliği sürüyor
Bir süre önce yeni bir Resident Evil oyununun geliştirildiği ve bunun büyük ihtimalle multiplayer tabanlı olacağı söylenmişti. Hatta geliştirici koltuğunda da SOCOM'dan tanıdığımız Slant Six Games'in yer aldığı belirtilmişti. Bu söylentilere karşı resmi bir duyuru henüz Capcom'dan gelmedi, ama duyuru için VGA 2010 organizasyonu uygun bir platform olabilir.

Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?
Bilindiği gibi bu organizasyonda birçok yeni oyun ilk kez gösterilecek ve az bir süre kala oyunlara dair ipucları içeren teaser'lar yayımlanıyor. İşte onlardan biri. Üzerindeki sembol, Resident Evil'ı akıllara getiriyor. "Hayatta kalma" söylemi de Resident Evil ile örtüşüyor. Tabii ki farklı bir oyun da olabilir. Zira daha önce akıllara Left 4 Dead 3 de gelmişti. Net cevap için tarih, 11 Aralık 2010.

Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 01:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×