Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.11.2010 - 20:23
Virüsün belirsizliği sürüyor
Bir süre önce yeni bir Resident Evil oyununun geliştirildiği ve bunun büyük ihtimalle multiplayer tabanlı olacağı söylenmişti. Hatta geliştirici koltuğunda da SOCOM'dan tanıdığımız Slant Six Games'in yer aldığı belirtilmişti. Bu söylentilere karşı resmi bir duyuru henüz Capcom'dan gelmedi, ama duyuru için VGA 2010 organizasyonu uygun bir platform olabilir.

Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?
Bilindiği gibi bu organizasyonda birçok yeni oyun ilk kez gösterilecek ve az bir süre kala oyunlara dair ipucları içeren teaser'lar yayımlanıyor. İşte onlardan biri. Üzerindeki sembol, Resident Evil'ı akıllara getiriyor. "Hayatta kalma" söylemi de Resident Evil ile örtüşüyor. Tabii ki farklı bir oyun da olabilir. Zira daha önce akıllara Left 4 Dead 3 de gelmişti. Net cevap için tarih, 11 Aralık 2010.

Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil 6, VGA 2010'da mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×