Resident Evil: Infinite Darkness, Netflix için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.09.2020 - 11:05
Netflix'te 2021 yılında yayınlanacağı belirtilen Resident Evil: Infinite Darkness serisinde Leon S Kennedy ve Claire Redfield tekrar bir araya geliyor.

Resident Evil: Infinite Darkness serisi Netflix için duyuruldu. 2021 yılında dijital yayın platformunda yayınlanacak olan seride Leon S. Kennedy ve Claire Redfield karakterleri bir kez daha bir araya gelecek. Serinin konusu tam olarak açıklanmasa da Resident Evil oyunlarından aşina olduğumuz farklı karakterlerin gözükmesine de kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni Resident Evil serisi Netflix için duyuruldu

Tokyo Game Show 2020 fuarı sırasında duyurusu yapılan Resident Evil: Infinite Darkness, Hiroyuki Kobayashi yapımcılığında geliştiriliyor. Kendisi Resident Evil serisinin ana ekibinin bir parçası olmasının yanı sıra Dino Crisis, Dragon's Dogma ve Sengoku Basara gibi yapımlarda da aktif olarak rol almıştı. Aynı zamanda Devil may Cry, Resident Evil CGI filmlerinin yanı sıra son olarak Netflix'te yayınlanan Dragon's Dogma animesinin yapımcı koltuğuna da oturmuştu.

RE: Degeneration ve Vendetta filmlerinde olduğu gibi tamemen CGI teknolojisi kullanılarak yapılan Resident Evil: Infinite Darkness serisi 2021 yılında bölümler haline Netflix üzerinden yayınlanacak. Tam yayın tarihi ise henüz belirtilmiş değil. Netflix Portekiz tarafından sızdırılmasının ardından yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 08:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2020 13:43
sonunda grafikleri güzel bir animasyon yapılıyor hikayeside güzel olursa izlenir.
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 14:09
Dostum Teşekkür ederim bende bilmiyordum sayende öğrendim başladım şimdi izlemeye oyunların hastası olarak :d
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2020 12:29
Yuh cahil. Re degeneration, Re vendetta filmleri var zaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Infinite Darkness, Netflix için duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×