Resident Evil: Welcome to Raccoon City fragmanı yayımlandı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 7.10.2021 - 19:47
Resident Evil: Welcome to Raccoon City'den yeni bir fragman yayımlanmış bulunuyor. Ana karakterler, Umbrella'nın sırlarıyla yüzleşecek.

Raccoon City, Resident Evil evreninde yer alan en önemli yerlerden bir tanesi. Klasikleşmiş serinin yaklaşmakta olan film uyarlamasının ilk fragmanında, ciddi bir zombi kıyametinin eşiğinde olunduğunu görüyoruz. 24 Kasım 2021'de sinemalarda vizyona girecek olan filmin yeni ismi; Resident Evil: Welcome to Raccoon City.

Resident Evil: Welcome To Raccoon City fragmanı yayımlandı

Ünlü seri, sinema dünyasına yabancı değil. 2000'li yıllardan bu yana ekranlarda gördüğümüz seri, ''Welcome to Raccoon City'' ile yeni bir başlangıç yapmayı deniyor olabilir. Fragman, bizleri serinin ana karakterlerinden ikisi olan Claire Redfield (Kaya Scodelario) ve kardeşi Chris (Robbie Amell) ile tanıştırıyor. Claire'in, küçük memleketleri Raccoon City'yi destekleyen dev şirket Umbrella'nın aslında kötülüğe hizmet ettiğine dair bir teorisi bulunuyor ve haklı çıkıyor. Oyunların hayranlarının tahmin edebileceği üzere, Claire ve Chris'in cevap arayışı onları ürpertici bir malikaneye gönderiyor.

Resident Evil: Welcome To Raccoon City fragmanı yayımlandı

Leon S. Kennedy (Avan Jogia) ile yolları kesişen ikili, kendilerini doğrudan Umbrella'nın çarpık deneylerinin ortasında bulacak. 24 Kasım 2021'de vizyona girecek olan filmin, Resident Evil serisinde nasıl bir etki yaratacağını hep birlikte göreceğiz. Yayımlanmış olan resmî fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 30
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2021 22:53
fragmanı başarılı bulanlar sanırım korona olmuş.Yabancı platformların hepsinde millet lanet etmiş.Jill siyahi,Leon ise hintli!!!Netflix ideolojisi buram buram hissediliyor.efektler,cast seçimi,fragman felaket.Milla'nın filmleri bile bundan daha masraflı ve en azından karakterlerin görünümüne sadık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2021 00:42
Aslinda kuduz virusu ustunde bazi yapay mutasyonlar yapilsa zombi kiyameti birgun gercek olabilir diye dusunuyorum.Oyunu sevenler icin harika olur :)
MK Okuru
MK Okuru 10.10.2021 07:35
14.52 anladık veletsin.
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2021 14:50
bu bizim türklerde valla bi sağlık konusunda potansiyel var.hani ekonomimiz avrupaya göre çöp ama sağlık sistemimiz coğu ülkeden iyi.alman nasıl arabadan anlıyorsa bizde sağlıktan anlıyoruz.böyle arkadaşlarımız sayesinde türkiye zombi kıyametini başlatabilir ve bizde monoton hayattan kurtulabiliriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
utrasah
utrasah 9.10.2021 22:01
önceki resident evil filmleri oyun konusundan farklı olsa da güzeldi. bu film oyun konusuna çok daha aşina film güzele benziyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2021 13:27
Açıkcası hiç umudum yoktu.. Fragmanı izleyince nostalji havası yaşadım.. Tüm seriyi bitirmiş biri olarak.. Bu sefer film oldu ..!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2021 10:03
Bence milla jovovic olamaması daha bu hanfendi çok iyi oturmuş filme erkek fena değil fragmanı harika kesinlikle kaliteli filim olacağa benziyor bence kesinlikle güzel çok iyi be helal olsun serinin en iyi filimi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resident Evil: Welcome to Raccoon City fragmanı yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×