Resistance 3'ün demosu geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.08.2011 - 15:20
Hiçbir zaman yalnız yürümeyeceksin
Insomniac Games'in FPS oyunu Resistance 3 için bir demo geliyor. Tek kişilik senaryo modundan bir bölümü oynayabileceğimiz bu demo, Battle: LA versiyonundan farklı olacakmış. Twitter'dan yapılan açıklamaya göre demo, 3D ve PS Move destekli olarak gelecek. Henüz çıkış tarihi verilmedi, ama kısa sürede demonun gelmesi bekleniyor. Tam sürüm ise, 9 Eylül'de Avrupa'da satışa sunulacak.

Resistance 3'ün demosu geliyor
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'ün demosu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×