Resistance 3'ün multiplayer'ını kırptılar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.10.2010 - 15:29
Artık 60 kişi yok
Resistance 3'ün çoklu oyuncu modlarında kırpılmaya gidildi. Insomniac Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Resistance 3'de 60 kişilik multiplayer modların olmayacağı, Game Informer'da yapılan bir açıklamayla doğrılandı. Hatırlarsanız, bir önceki oyun Resistance 2'de 60 kişiye kadar destekli çoklu oyuncu modları vardı. Bu yeni yapımda daha fazla aksiyona, daha az oyuncuyla ulaşılmaya çalışılacak.

Resistance 3, PS3 platformuna özel olarak 2011 yılında raflarda olacak.

Resistance 3'ün multiplayer'ını kırptılar
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Resistance 3'ün multiplayer'ını kırptılar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×