Rick and Morty'nin 4. Sezonunu bekleyenlere kötü bir haber var

Rick and Morty'nin 4. Sezonunu bekleyenlere kötü bir haber var

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.03.2018 - 14:02
Bizden değil, dizinin yazarından.

Rick and Morty'nin yaratıcılarından olan Dan Harmon, Twitter'da yaptığı açıklama ile Rick and Morty hayranlarını üzdü. Justin Roiland ve Dan Harmon'ın ortak yapımı olan dizi, kısa zamanda dünya çapında devasa bir kitleye sahip oldu. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında üçüncü sezonunu bitiren dizi, dördüncü sezonu için 2019 tarihini vermişti.

Rick and Morty'nin 4. Sezonunu bekleyenlere kötü bir haberimiz var

Görünüşe göre bu tarihin pek de önemi yok. Çünkü, Adult Swim henüz dizinin yeni sezonunu sipariş etmemiş. Twitter'da yaptığı açıklamada tembel bir alkolik olarak dizi yazmanın zor olduğunu belirten Harmon, bunun özellikle daha sipariş edilmemiş bir dizi olduğu zaman daha da zor olduğunu açıkladı. Dan Harmon'ın uzun bir süredir depresyonda olduğu biliniyor. Dizinin ikinci sezonundan sonra eşinden boşanan yazar, uzun bir süre depresyon ile mücadele etti. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile hayranlarını meraklandıran Harmon, bakalım dizinin dördüncü sezonu için Adult Swim ile ne zaman görüşecek? Bu da demek oluyor ki 2019'da yayınlanması beklenen Rick and Morty'i daha da çok bekleyebiliriz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 07:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×