Riot Games oyunlarında Işık Muhafızları dönemi başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.06.2021 - 00:50
Işık Muhafızları, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve VALORANT için yeni deneyimler sunacak.

Riot Games, yeni büyük etkinliği Işık Muhafızları'nı web bulmacasıyla tanıttı. Resmi çıkışı 8 Temmuz'da gerçekleşecek olan Işık Muhafızları, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve VALORANT için yeni deneyimler sunarak oyuncuların en sevdikleri Riot oyunu üstünden maceraya katılmalarına olanak tanıyacak. 

Riot Games oyunlarında Işık Muhafızları dönemi başlıyor

Işık Muhafızları etkinliği ayrıca Riot Games Toplumsal Etki Fonu üstünden dünyanın dört bir yanındaki oyunculara kendi yerel topluluklarına katkıda bulunma fırsatları sağlayacak. Fonun en son etkinliği olan Ağaç Ata Ornn kampanyası, 7 milyon doların üstünde yardım toplamıştı.

Riot Games oyunlarında Işık Muhafızları dönemi başlıyor
 


Işık Muhafızları, Ocak ayında "Afet" videosunda Viego'nun dönüşüyle başlayan ve Riot Games’in birkaç ay boyunca süren ilk hikaye örgüsünün de devamı olacak. Duyurudaki görsel Viego ve yılın önceki dönemlerinde oyuna gelen Gwen'in yanı sıra tanıdık LoL şampiyonları olan Lucian, Senna ve Thresh'i içeriyor. 

En alttaki karakterse Riot'un bir süredir çıtlattığı "Kayıp Muhafız" için bir ilk bakış niteliğinde. Keza silahı nisan ayında paylaşılan görseldekine birebir uyuyor. Web bulmacasını çözen oyuncular şampiyonun adının Akshan olduğunu da öğrendi. Akshan ve Işık Muhafızları etkinliğine dair daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 22:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2021 02:53
Bence tutar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2021 19:49
İiymiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riot Games oyunlarında Işık Muhafızları dönemi başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×