Riot Games Türkiye'den AÇEV'e 100.000 TL'lik destek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.07.2021 - 14:30
Riot Games Türkiye, kurumsal sosyal sorumluluk alanında Açev'e 100.000 TL'lik bağış yapıldığını açıkladı.

Riot Games Türkiye yaptığı açıklama ile AÇEV'e 100.000 TL bağışta bulunulduğunu açıkladı. Firma 2019 yılında Riot Games Toplumsal Etki Fonu isimli bir yardım girişimine imza atmış ve bu girişim ile birlikte zaman zaman yapılan bağışlar ile gündeme gelmişti. Bu sefer ki bağış ise Işık Muhafızları kapsamında yapıldı ve Öncüler Turnuvası'nı kazanan takımı adına AÇEV'e bağışta bulunuldu. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Riot Games Türkiye'den AÇEV'e 100.000 TL'lik destek 

Riot Games, kurumsal sosyal sorumluluk alanında önemli bir girişime daha imza attı. Riot Games Türkiye, ülkemize özel bir proje hayata geçirerek yeni büyük etkinliği Işık Muhafızları kapsamında AÇEV’e destek oldu. Şirket, 26 – 27 Temmuz’da düzenlenen “Öncüler Turnuvası”nın kazanan takımı adına AÇEV’e bağışta bulundu. 

2019 Ekim ayında hayata geçirdiği, kâr amacı gütmeyen Riot Games Toplumsal Etki Fonu’yla sosyal sorumluluk alanında da dikkatleri üzerine çeken Riot Games, Türkiye’ye özel yeni bir yardım girişimine daha imza attı. 

Çıkışı 8 Temmuz'da gerçekleşen Işık Muhafızları etkinliği, aydınlık için mücadeleyi ve bu mücadelede güçlerini birleştiren Işık Muhafızları’nın hikayesini konu ediniyor. Işık Muhafızları: Öncüler Turnuvası kapsamında tam 8 kaptan, Kara Sis’in ilerleyişini durdurmak ve aydınlık yarınlara katkıda bulunmak için yeteneklerini sergiledi. Büyük heyecana sahne olan turnuva sonucunda ise kazanan takım Team Linus The Afro oldu. Riot Games, zafere ulaşıp Işık Muhafızı olan takım adına, çocuklara ışık olacak kıymetli projeler hayata geçiren AÇEV'e 100.000 TL bağışta bulundu.  

Riot Games Türkiye'den AÇEV'e 100.000 TL'lik destek

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 16:31
10.000 euro bağışta bulunuyorsun ve bu miktar çok fazla oluyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riot Games Türkiye'den AÇEV'e 100.000 TL'lik destek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×