Riptide GP: Renegade'in Çıkış Tarihi Açıklandı

Atilla Turan
Atilla Turan 14.07.2016 - 17:59
Yarışlara farklı bir bakış açısı
Bağımsız yapımcı olan Vector Unit, yeni oyunu olan Riptide GP: Renegade'i 26 Temmuz'da PS4 ve PC platformları için satışa çıkartıyor. Daha sonra 2 Ağustos'ta ise Apple TV ve Nvidia Shiled Android TV için çıkarılacak yapımın Xbox One, iOS ve Android gibi sistemlere çıkış tarihi ise kısa bir süreden sonra belli olacak.

Riptide GP: Regenade'in iyi taraflarından birisi, su yarışları kategorisi için yeni bir sayfa açmış olması. Oyunda fütüristik bir evrende kullandığımız roket motorlu su araçları ile polislerden kaçıp havada marifetlerimizi sergiliyoruz. Yapımda daha çok arcade tarzı bir oyun sunan Riptide, fragmanından bile çok sağlam bir yapım olacakmış gibi gözüküyor.

Yapımda iki farklı çoklu oyuncu modları bulunuyor. Bunlar; bölünmüş ekran ve 8 kişilik çevrimiçi çoklu oyuncu modu. Ayrıca farklı oyun modları da olacağı, yapımcı tarafından ekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Riptide GP: Renegade'in Çıkış Tarihi Açıklandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×