Robert Downey Jr, 2018'e Avengers: Infinity War ile girdi

Robert Downey Jr, 2018'e Avengers: Infinity War ile girdi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 2.01.2018 - 14:29
Robert Downey Jr.'dan Avengers: Infinity War paylaşımı

Yeni yılda en çok beklenen filmlerinden biri olan Avengers: Infinity War, için Robert Downey Jr'da bir hayli heyecanlı. Hatta, 2018'e girerken Instagram üzerinden takipçilerine filmin 2018'de olduğunu hatırlatmak için bir görüntü paylaşmış. Genellikle eğlenceli paylaşımları ile tanınan Robert Downey Jr, Iron Man rolü ile ikonik hale gelen bir aktördür. Marvel Sinematik Evreninin başlangıcı olan Iron Man filminden bu yana evrenin bir parçası olan ünlü aktör. 10 yıl sonra Avengers: Infinity War'da Thanos'a karşı mücadele edecek.

Robert Downey Jr.'dan Avengers: Infinity War paylaşımı

Robert Downey Jr, 2018'e Avengers: Infinity War ile girdi

Marvel hayranlarının yaşlandığı için rolü bırakması gerektiğini düşünse de Robert Downey Jr. bir şekilde genç görünmeyi başarıyor. Tabi ki geçtiğimiz aylarda kendisi de bu konu hakkında "Utanç kaynağı olmadan bırakacağım" demişti. Tony Stark ile bütünleşmiş olan Robert Downey Jr. gittiği zaman tüm Marvel hayranlarının üzüleceğine eminiz. Avengers: Infinity War, Marvel Sinematik Evrenini birleştiren film olacak. Tam 10 yıldır karşımıza çıkan Sonsuzluk Taşlarına kavuşan Thanos, dünyaya gelerek başladığı işi kendisi bitirmeye çalışacak. 2018'in en çok beklenen filmi olan Avengers: Infinity War, 4 Mayıs'ta vizyona girecek.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 18:23
Kimse rolü bırakmasını istemiyor ama zamanı geldiğinde kendisi için güzel bir veda yapılmasıda şart ki yapacaklarına da eminim zaten. RDJ öyle tutup elinde bastonla rolü oynayacak biri değil ayrıca gayet genç gösteriyor. Infinity War'ın 2. filminde büyük ihtimalle bırakacaktır rolü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2018 16:21
Hangi Marvel hayranıymış o ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×