Rocket League 1998'de çıksaydı nasıl görünürdü?

Rocket League 1998'de çıksaydı nasıl görünürdü?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.09.2017 - 14:53
Biraz da nostalji...

Yakaladığı başarı ile herkesi şaşırtan oyunlar arasına adını yazdıran Rocket League, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bir anda yükselişe geçen oyun, yaptığı güncellemeler ve eklentiler ile büyük bir kitleye sahip olmayı başardı. Çıkış yaptığı zaman 10 bin çevrimiçi oyuncuya sahip olan oyun günlük 300 bin çevrimiçi oyuncuya ulaşıp, sürüyle ödül toplamayı başarmıştı.

Rocket League 1998'de çıksaydı nasıl olurdu?

Sonrasında eSpor'a da geçiş yapan Rocket League, sektörün vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Günümüzün grafikleri ile oynaması eğlenceli olan oyun, 1998 yılında çıkmış olsaydı sizce nasıl olurdu? YouTube'da bulunan, 98DEMAKE isimli bir kullanıcı, kanalında popüler oyunların " 1998'de nasıl gözükürdü?" temalı videolarını yapmakta.  GTA5, The Last of Us, Uncharted gibi oyunların 1998 grafikleri ile nasıl görüneceğini gösteren kanalın son videosunda ise Rocket League'in o dönem çıkış yapmış olsaydı nasıl görüneceğini göstermiş. Video, başından sonuna kadar nostalji içeriyor. PlayStation'dan tutun, o eski VCD kutularına kadar her şey bize eski günleri anımsatıyor.

Kullanıcının yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 09:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 13:31
adamların ne güzel boş zamanı var yaa bizde bol mesai hayat mesai ve trafik başka hiç birşey yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×