Rockstar "idam" edecek

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.07.2010 - 10:29
Red Dead Redemption hilecilerine ölüm!

2010'un en çok satan oyunlarından Red Dead Redemption'da hile büyük sorunlardan.

Oyunun geliştiricisi Rockstar, bu durum için önlem almaya hazırlanıyor. Rockstar'ın resmi blog'unda yapılan açıklamaya göre aktif olarak hileye karşı yeni özellikler geliştirildiği belirtildi.

Önümüzdeki ay çıkarılacak yamayla birlikte hack ve hileye karşı özellikler oyuna eklenecek. Hile yapanlar belirlenerek engellenecek. Yeni yama ayrıca "Free Roam" moduna kaçarken istenilen yere ışınlanma özelliği de eklenmiş olacak. Bu iki özellik, şirekete göre herkesin çoklu oyuncu tecrübesi için adil bir ortam sağlamak.

Red Dead Redemption için önümüzdeki ay, "Legends and Killers" adında bir indirilebilir içerik paketi yayımlanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 13:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rockstar "idam" edecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×