1/2

Rotamız, Online Evrenler 41

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.10.2010 - 15:09
Halloween geldi de çattı.

Videolar, sinematikler... Sanırız bu ay bitmeden önce bunlara boğulacağa benziyoruz. Cataclysm’in sinematiği yayımlandı, az sonra da Guild Wars 2’nin görüntülerini göreceksiniz. Yarın itibariyle BlizzCon 2010 başlıyor. Bu kadar fazla video ve görüntü arasında kendimizi kaybetmeyi umuyoruz. Bunun üzerine Blizzard’ın BlizzCon’un açılış seremonisi ve bazı turnuvaları canlı ve ücretsiz yayımlayacağı haberi de bizi oldukça memnun etti. Jack Black’in grubu Tenacious D’nin de konser vereceğini duyduktan sonra, ekim ayı biterken yüzümüz gülerek kasım ayına geçeceğiz.

Fazla sözü uzatmadan, bu haftanın ilgi çeken MMO haberlerine geçelim.

Aion iPhone’larda

Yavaş yavaş çoğu popüler MMO oyunu, iPhone ve Android gibi sistemlere uygulamalar üretmeye başladı. Bunu daha önce World of WarCraft ve Fallen Earth gibi oyunlarda görmüştük. Bu sefer Aion, iPhone ortamına taşınıyor.

iPhone, iPod Touch ve iPad’ler için geliştirilen Aion Exchange uygulaması, Aion oyuncularının karakterlerin görmesini, açık arttırmalarını takip etmesini, eşya aramasını ve bir istek listesi yaratabilmesine imkan tanıyor.

Aion Exchange yazılımını iTunes AppStore’dan 1,99 dolar’a indirebilirsiniz.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×