S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 31.12.2020 - 12:48
S.T.A.L.K.E.R. 2 için yayınlanan yeni fragman oyunun oyun motorunda birinci şahıs perspektifiyle nasıl göründüğüne dair fikir veriyor.

S.T.A.L.K.E.R. 2 ,özlediğimiz serinin devam oyunu için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragman ile oyun motorunda birinci şahıs perspektifi ile oyunun nasıl göründüğünü görüyoruz. Her zaman olduğu gibi arkada serinin harika müziklerinden biri çalıyor. Çok kısa olmasına rağmen fragmanı oldukça etkileyici bulduğumu söylemeliyim.

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yayınlanan yeni fragman nefes kesici görünüyor

Geliştirici GSC Games'in fragman için bıraktığı açıklama şöyle:
"Bu teaser, oyunun gerçekte nasıl hissettirdiğini, hızlı temposunu ve değişken sahnelerini, kasvetli manzaralarını, zar zor ayırt edilen bir gitar müziği eşliğinde her zaman var olan, kaçınılmaz bir tehlike hissini temsil ediyor."

Oynanış fragmanı dense de tam olarak bir oynanış unsuru görmüyoruz. Bunun yerine oyunun geliştirildiği oyun motorunda nasıl göründüğünü, birinci şahıs bakış açısında çevrenin ve atmosferin nasıl hissettirdiğini anlatmak üzerine yayınlanmış bir fragman. Yapımı yılan hikayesine dönse de bu yıl S.T.A.L.K.E.R. 2 için güzel bir geri dönüş oldu. Hayranların uzun zamandır beklediği oyun önümüzdeki yıl içinde yayınlanacak.

S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Hızlı hızlı geçen sahnelerde bir anlığına yavaşlayıp manzaraları incelediğimizde oyunun grafiksel olarak güçlü geldiğini söylemek mümkün. Aslında bu oyun ile ilgili oldukça sevindirici haberlerimiz de var. Şöyle ki 2021 yılının içinde çıkması beklenen oyun Xbox Series X, Xbox Series S ve PC platformları için gelmekle kalmıyor, tıpkı Microsoft Flight Simulator'da olduğu gibi ilk gün Xbox Game Pass üzerinde yayınlanıyor. Yeni nesil bir S.T.A.L.K.E.R. oyunu ve ilk günden Game Pass üzerinde oyuncuları bekleyecek. Oldukça sevindirici.

Eğer seriye göz atmak isterseniz Shadow of Chernobyl ve Clear Sky oyunlarından sonra yayınlanan S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ile hikayeye dahil olabilirsiniz. Serinin son oyunu olan Call of Pripyat'ın 2 Ekim 2009 tarihinde yayınlandığını göz önüne alırsak S.T.A.L.K.E.R. 2 için hayranların neredeyse 12 yıldır beklediğini söyleyebiliriz. Peki sizler yeni oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Grafikleri yeni neslin hakkını veriyor mu? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2022 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2021 11:37
Gerçekten efsane bir oyun geliyor. Gerçek oyuncular heyecanla beklerken casual tiplerin bu efsane oyuna laf atması normal.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2021 20:32
offfff yanıyorrrrr yanıyorrrrr.
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2021 09:14
00:40 -> Yine bir beyinsiz tc genci yorumu.
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2021 00:40
Klasik pc xboy cu sözleri hahah 200 senede 1 oyun geliyor sevinin garibler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2021 23:42
Cok guzel gorunuyo la alicam mutlaka
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2021 22:46
Hayatta çöp oyun çok , bi callisto dead space oyunu fragmanina bak bide buna 2 oyun adam olmadi 1 fallout serisi bide bu 2 side karma karişik b..ktan oynanis sunan 1 yapiim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2021 11:56
Oynayış fragmanı yok ki? CGI bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
S.T.A.L.K.E.R. 2 için yeni oynanış fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×