Sadece Microsoft, seks oyunlarına karşı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 27.12.2010 - 12:08
Sonunda olan oldu
Ubisoft’tan yaratıcı mini oyunların gittikçe yaygınlaştığı günlerde cesur bir fikir geldi. Her ne kadar Microsoft böyle bir işe yönelmeyeceğini söylese de başka firmaların, farklı fikirleri var: İnteraktif seks oyunları paketi! Özellikle Nintendo Wii ve PS3 Move’u kullanacak olan bu mini oyunları içeren paketin 10 Şubat 2011’de piyasaya çıkması bekleniyor.

 

Sadece Microsoft, seks oyunlarına karşı
Bu erotik oyun paketini merak edenler için sunulan içerik listesi ise şöyle :

* Seksi mini yarışmalarla süslenmiş bir parti ortamı oyunu
* Dans, fiziksel temas ve benzeri hareketlerle süslenmiş oyunlar
* Tahrik edici kontroller
* Wii ve PS3 move için etkin interaktif kullanım
* Yetişkin seçenekleri
* Çöpçatanlık özellikleri
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sadece Microsoft, seks oyunlarına karşı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×