Saints Row 3'ün detayları açıklandı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.03.2011 - 15:47
Artık ayak işi yapmak yok
THQ en sonunda Saint Row serisinin üçüncü oyunu hakkında resmi detaylandırmasını yaptı.

2011'in Noel döneminde çıkacak olan oyun Volition tarafından geliştirilecek. Yeni oyunda 3rd Street Saints, şehre yeni gelen Syndicate adlı bir çete ile mücadele ediyor. Bu yeni çete 3rd Street'in saygısını istiyor ve dolayısı ile iki çete birbirine giriyor.

Saints Row 3'ün detayları açıklandı
THQ patronu "Saints Row: The Third daha oyunun en başında sizi dünyanın en tepesine çıkartacak" diyor. "Oyun başlar başlamaz bu suç örgütünün en başındaki adam olacaksınız ve bu konum sayesinde elde ettiğiniz bütün avantajlarınızı kullanabileceksiniz."

"Artık pizza dağıtma, taksi görevleri gibi şeyler yok. Bunun yerine Third Street Saints'in tüm gücünü elinize alacak ve dünyaya fırtına estireceksiniz."
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Saints Row 3'ün detayları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×