Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.05.2021 - 12:34
Koch Media, E3 duyurularını yapacağı tarihi açıkladı. Saints Row V gibi önemli bir açıklama gelir mi bilmiyoruz ama firmayı tanıyorsak, bombalar ardı ardına gelecektir.

Son yılların yükselen firmalardan biri olan Koch Media, E3 öncesi yapacağı sunumun tarihini duyurdu. Hunt Showdown, Saints Row, Metro, Dead Island gibi oyunların dağıtımcılığını üstlenen Koch Media, "Koch Primetime Gaming Stream" akışını duyurdu. Türkiye saati ile 11 Haziran 2021 PT / 16:00'da gerçekleşecek olan etkinlikte duyurulmasını beklediğimiz en önemli oyunlardan biri de Saints Row V.

Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

Serinin son yapımı olarak Ağustos 2013'de bizler ile buluşmuştu. Ancak son dönemde çıkan remaster ya da yeni nesil aktarımları, bizi Saints Row V için beklentiye daha çok soktu. Firmanın seriyi bitirmediğini ve ilgiyi sıcak tutmaya çalıştığını gösterdi. Summer Game Fest'in bir parçası olarak yer alacak etkinlikten ne beklememiz gerektiğine dair henüz bir açıklama olmasa da, firmanın sahip olduğu geliştirici firmaları göz önüne aldığımızda iyi içerikler ile karşılaşacağımızdan eminiz. Hele ki uzun süredir nerede ise pasif olan oyun sektörünün, bu sene artık bir patlama yaşayacağına inandığımız şu dönemde, muhtemelen Koch Media da bir çok bombayı patlatacaktır.

Ayrıca IGN'de yer alan haberdeki bir detay oldukça önemli. Koch Media'nın CEO'su 2019'da bir sonraki Saints Row oyununu 2020'de duyacağımızı söyledi. Bunun, Saints Row 5 olduğuna dair bir açıklama olmasa da, bir sonraki oyun için de henüz bir açıklama gelmedi.

E3 Fuarı bir sonraki Saints Row oyunu için harika bir etkinlik olacaktır.

Firmalar birer birer E3 Fuarı etkinliklerini açıklıyor. Microsoft Showcase etkinliğinin detaylarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2021 15:03
Bu oyundaki eğlence başka hiç bir oyunda yok. Tam kaçık işi efsane bir oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2021 13:59
2021 değil 2022 ve 2023 yılları oyuncular ve oyun geliştiricileri için çok iyi iki yıl olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Saints Row V için açıklama zamanı gelmedi mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×