Samsung SideSync ile PC ve akıllı telefonunuzu bütünleştirin

Samsung SideSync ile PC ve akıllı telefonunuzu bütünleştirin

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.07.2013 - 15:26
Samsung'tan yepyeni bir inovasyon
Teknolojik gelişmelerde öncü markalardan bir tanesi olan Samsung'un dizüstü bilgisayarları ve Samsung Android Cihaz arasında %100 uyumlu bir eşitleme aracı olarak geliştirdiği ve ATIV serisi ürünlerde bu sene içinde sunulacak olan birçok önemli özellikten yalnızca biri olan Side Sync teknolojisi, sizlere tamamen hem Samsung Android cihazlarınızı hem de PC'nizi aynı anda aktif olarak kullanma olanağı sunuyor.

Samsung SideSync ile PC ve akıllı telefonunuzu bütünleştirin
SideSync ile Samsung Android cihazınız tüm süreç boyunca şarj edilirken otomatik olarak PC'nizde çalışan SideSync programı sayesinde Samsung Android cihazınızdaki tüm yeni içerik anında PC'nize de kopyalanıyor.

SideSynch elbette sadece şarj ve içerik paylaşımı yapmıyor. Samsung Android cihazınız ve PC'niz arasında kurduğu mükemmel uyum sayesinde bir cihazda yaptığınız pek çok askiyonu anında diğer cihaz üzerinden devam ettirebiliyorsunuz.


Örneğin Samsung Android cihazınızda yazılı olan bir notu fare imlecini sağa kaydırarak telefonunuza getirip yazıyı seçerek kopyala-yapıştır fonksiyonunu kullanıp PC'nizdeki bir yazı dosyasının içine yerleştirebilirsiniz. Aynı şekilde PC'nizdeki bir dosyayı da sürükle bırak tekniği ile Samsung Android cihazınız içerisine yükleyebilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde cep telefonuna gelen SMS mesajlarına cevap yazarken PC’nin klavyesi kullanılabiliyor; haritalar, fotoğraflar ve multimedya içerikler daha geniş boyutta görüntülenebiliyorsunuz.

Samsung'un yeni teknolojisi SideSync'in diğer detaylarını yazımızdaki videodadan ve Samsung'un resmi SideSync sitesinden bulabilirsiniz. SideSync'i bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×