SBS'den mobil oyunlar için sanal gerçeklik gözlüğü

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 9.01.2017 - 12:11
SBS VR Kit satışta
İtalya merkezli aksesuar firması olan SBS'nin oyuncular için özel olarak geliştirdiği ürünler Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunuluyor. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla birlikte kullanılabilen bu ürünler arasında en dikkat çekeni ise şüphesiz VR Kit.

Mobil platformda sanal gerçeklik deneyimi sunan SBS VR Kit içerisinde yer alan gözlükler, ekran boyutu 4 inç’ten 6 inç’e kadar olan akıllı telefonlarla birlikte kullanılabiliyor. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde daha rahat oynanış sunan gözüğün yumuşak malzemesi, oyunculara her zaman en iyi konforu vaat ediyor.

iOS ve Android cihazlarla uyumlu olan kablosuz kontrolcü ise, oyunlarda karakterleri ya da araçları kusursuz şekilde yönetmeye yardımcı oluyor. 2 adet AAA pille çalışan kontrolcü, 120 saate kadar oynama süresi sunuyor.

SBS'den mobil oyunlar için sanal gerçeklik gözlüğü
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2017 09:30
Iyice saçmaladı millet.Herkez bişe çıkarıyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2017 21:28
Bi ara aldım vr bilmem ne markalı 100tl den fazla verdim video incelemelerini izleyip yok iyi yok alınır diye satın aldım hani kediye lazer tutarsın odak noktayı yakalamaya çalışır ya aynen öyle birşeydi
Kalan Karakter : 300 Gönder
SBS'den mobil oyunlar için sanal gerçeklik gözlüğü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×