Sega ve Interior Night, yeni bir IP üzerinde çalışıyor

Sega ve Interior Night, yeni bir IP üzerinde çalışıyor

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 30.01.2018 - 20:02
Yakın bir zaman içerisinde hikayesi sağlam bir oyun bekleyebiliriz.

Sega ve Interior Night, birkaç gün önce birleşerek yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını belirtti. Interior Night'ın daha önce sektörde bulunmaması, çoğu kişinin garibine gitmiş bulunuyor. 2017 senesinin Kasım ayında kurulan Interior Night, oyun sektöründe beraber oyun yapımına atılmayı planlıyordu. Daha çok hikaye bazlı oyunlar üzerinde yoğunlaşmış olan stüdyo, Sega ile birleşerek, yeni bir hikaye ağırlıklı oyun yapımına başladı. Yeni yapımdaki odak hikaye olacak ve üçüncü kişiden anlatılacak, yani daha önce Heavy Rain ve Beyond Two Souls gibi oyunlarda bulunan tarzdaki hikayeler gibi olacak.

Yapımın ne zaman çıkacağı henüz belli değil

Anlaşmanın birkaç gün önce yapılması ile beraber çalışmalara başlandı, fakat ne Interior Night ne de Sega, yapılacak oyunun nasıl bir şey olacağını kimseye açıklamadı. En azından Sega ve Interior Night, güçlerini birleştirdikleri için bir hayli memnun, yakın gelecekte çıkaracakları hikaye ağırlıklı oyun ile birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi planlıyorlar.

Sega ise geçtiğimiz sene tüm sahip olduğu serilerin yeni oyunları ile dikkat çekmeyi başarmışlardı. Şu an ise Sega, Fist of the North Star temalı bir yapım üzerinde çalışıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 19:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×