Serinin yeni oyunu Call of Duty Vanguard görselleri sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.08.2021 - 12:44
Uzun süredir hakkında dedikodular çıkan ve serinin yeni oyunu olacağı belirtilen Call of Duty Vanguard için bazı görseller sızdırıldı

Call of Duty Vanguard için yeni iddialar gelmeye devam ediyor. İlk olarak Mart ayında ortaya çıkan bu oyunun Call of Duty serisinin yeni halkası olacağı iddiaları ortaya atılmış ve zaman zaman Call of Duty Vanguard ismi ile karşılaşmıştık. Call of Duty ve Battlefield serileriyle ilgili yaptığı sızıntılar ile bilinen Tom hemderson isimli Twitter kullanıcısı yeni oyuna dair bazı görseller yayınladı. Henüz kaynağı belli olmayan bu sızıntılar dışında oyuna dair bazı bilgilere de yer verilmiş.

Serinin yeni oyunu Call of Duty Vanguard olabilir

Serinin yeni oyunu Call of Duty Vanguard görselleri sızdırıldı

Sızdırılan bu görsellerin Call of Duty Black Ops War güncellemesi ile birlikte ortaya çıktığı belirtilmiş. Daha önce de hakkında bazı bilgilerin ortaya çıktığı yeni oyunun 2.Dünya Savaşı döneminde geçeceği düşünülüyor. Zaten sızdırılan görsellerde de bu durumun daha net gözüktüğüne tanıklık ediyoruz.PC, Playstation 5 ve Xbox Series X / S konsollarına çıkacağı belirtilen oyunun aynı zamanda geçtiğimiz nesli, yani PS4 ve Xbox One konsollarını es geçmeyeceği de belirtilmiş. Tabi arada ne gibi farklar olacağı ve cross-play destekleyip desteklemeyeceği konusunda herhangi bir bilgi ya da iddia henüz bulunmuyor.

Oyun hakkında bilinen bir diğer detay da Sladgehammer Games tarafından geliştirildiği. Ayrıca sızdırılan görsellere baktığımızda oyun için bir açık beta aşamasının yapılacağını da görüyoruz. Yine sızdırılan bilgilere göre Call of Duty Vanguard oyununda da bir hile koruma yazılımı kullanılacak. Oyunun 5 Kasım 2021 tarihinde çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

Serinin yeni oyunu Call of Duty Vanguard görselleri sızdırıldı

Call of Duty Vanguard 5 Kasım'da çıkacak

Oyuna ismini veren Vanguard kelimesi öncü anlamına geliyor. Bu kelime özel bir öncü birliği ya da karakterleri simgeliyor olabilir. Yine sızan görsellere baktığımızda üç tane operatör için kostüm seçeneklerine yer verildiğini görüyoruz. Lucas, Polina ve Wade olarak adlandırılan bu karakterler muhtemelen vanguard adı verilen öncü birlik karakterleri olarak karşımıza çıkabilir. Muhtemelen oyunu ön sipariş ile alan kullanıcılara sunulacak olan bu kostümler dışında silah kaplamaları, double XP puanları, Night Raid Mastercraft silahı ve yapılacak açık beta aşamasına erken erişim imkanı da dikkat çekiyor.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 01:43
CALL of dutyde Batlefield da bozdu fabrikasyon sıkıcı oyunlar çıkarıyolar ikiside online a önem veriyor artık hikayeye önem veren kimse kalmadı. Favorim Josef faresın oyunları 3 te 3 yaptı hikaye hikaye anlatımı atmosfer benim için nerdeyse her açıdan mükemmel oyun yapıyor gerisi boş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 16:00
Yurekleri varsa alternatif 2.dunya savasi tarihli axislerin kazanacagi bir oyun yaparlar axis olarak oynayacagimiz.
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2021 20:11
Alternatif yapacak diyorlar ama yine de çok büyük heyecana girme. Activision'dan beklentim sıfır.
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2021 08:15
ikisi de aynı halt. ikisi de zalim
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 21:20
Axis olarak oynatmazlar, yoksa oyun nazi propagandası damgası yer ve heryerde yasaklanır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2021 00:12
yav genemi siyahi ww2 askeri.. offfffff allahım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 23:23
hep gereksiz para odaklı oyunlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2021 13:58
Steam'a gelir umarım.
Serinin yeni oyunu Call of Duty Vanguard görselleri sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×