Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 23.03.2021 - 15:04
Activision'un sevilen serisi için bu yıl çıkacak oyunun Call of Duty WWII Vanguard adıyla geleceği söyleniyor. Detaylar haberimizde!

Call of Duty WWII Vanguard için 2021'de çıkacak serinin yeni oyunu olması söylentileri dolaşıyor. Gerek CoD gerekse Battlefield cephesinde uzak gelecekte geçen savaş oyunları pek sevilmedi. Hal böyle olunca BF1 ve CoD WWII ile oyuncular aradıkları türle hasret giderirken EA ve Activision da bu konudan derslerini aldılar. Bu nedenle ikinci Dünya Savaşı temasına geri dönüş yaşanacağı ihtimali oldukça güçlü.

Call of Duty WWII Vanguard geliyor olabilir

Call of Duty 2021 adıyla anılan serinin yeni oyunu için bazı kaynaklardan net isimler gelmeye başladı bile. ModernWarzone'a konuşan bir kaynak, Sledgehammer Games tarafından gelecek oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğunu iddia ediyor. Tabi bu bilgileri Activision ya da Sledgehammer'dan gelen bilgiler olarak değil, söylenti olarak ele almamız gerektiğini belirtelim. Ancak ortaya çıktığı söylenen başlık oyunun doğası hakkında ipuçları taşıyor olabilir.

Call of Duty WWII Vanguard ismindeki "Öncü" anlamına gelen kelime olsun ya da olmasın, İkinci Dünya Savaşına geri döndüğümüz gerçeği değişmiyor. Sledgehammer Games'in 2017'de CoD WWII'nin başındaki ekip olduğunu da ele alırsak serinin yeni oyunu için pek bir engel olduğunu söyleyemeyiz. Dahası, bir başka sızıntı da bu yılki oyunun 2. Dünya Savaşı'nda geçeceğini öne sürdü ve ModernWarzone ayrıca oyunun bazı ara sahnelerinin savaşın gerçekleştiği dönemin hemen ardından -1950'lerden- geldiğini bildirmişti.

Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Tabi bu söylentiler gerçek olsa dahi oyunu yakın zamanda görebileceğimiz anlamına gelmiyor. Activision, FPS serisine bu yıl çıkacak oyunun -belki de Call of Duty WWII Vanguard- hemen hemen 2021'in sonlarına doğru geleceğini doğruladı. Ancak bu doğrulamadan beri yeni oyuna dair elimizdeki bilgiler çok kısıtlı. Yine geçen sene yaptıkları gibi oyunun duyurusunu bir bulmacaya çevirecekler gibi görünüyor.

Geçen yıl oyunun duyurusunu yapmak için yayıncılara "şu tarihe kadar açmayın" yazılı sandıklar göndermişlerdi. Sonrasında bu sandıkların içinden antika bir projeksiyon cihazı ve bazı görüntüler çıkmıştı. Adeta bulmacaya dönen serüvenin sonunda oyuncular Black Ops Cold War'un adına ulaşmayı başarmışlardı.  Hikayenin tamamını okumak için buraya tıklayarak ilgili yazımıza gidebilirsiniz. Peki sizce serinin 2. Dünya Savaşı'na geri dönmesi nasıl olur? Call of Duty WWII Vanguard hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Call of Duty WWII Türkçe Yama
CoD Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir
Ekmek ile Warzone oynayan oyuncu

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 00:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 15:39
Tlous 1 ve 2 , uncharted , days gone v3 bir çok oyun aha days gone pc çikacak ama tlous 1 ve 2 hayatinizda göremiceksiniz hahhaa
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 19:39
hayırdır rüyanda pc de oyun felan mı oynadın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 10:26
Keşke şöyle yine infinite warfare gibi starwars tadında lazer silahlı geleceğin ötesinde bişeyler gelse de oynasak. Call of duty gelecek, lazer silahları, uçmalar kaçmalar...Tadından yenmez vallahi ps5te
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 10:09
Kore Savaşı olabilir mi acabaaa ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2021 02:59
bence bu sefer japon cephesine odaklansılar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 17:06
İyi gelsinde Series X 12 teraflops ta bi oynayalım oyunu öyle değilmi 10 teraflops ps5
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 22:30
pc : merhabalar 34 teraflop
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2021 21:41
Last of Us, God of War, Uncharted, Spider-Man, Ghost of Tsushima,, bloodborne, FF7, oynamayamadıktan sonra 20 teraflops olmuş ne fayda. Aç da bir bak neredeyse 8 senelik ps4 te Last of us part 2 nasıl gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×