Sevilen çiftlik oyunu Stardew Valley'e co-op oyun modu geliyor

Sevilen çiftlik oyunu Stardew Valley'e co-op oyun modu geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.05.2018 - 11:14
Hep birlikte tarlalara

Sevilen "tarım ve hayvancılık" rol yapma oyunu Stardew Valley'e, çok yakında multiplayer oyun modu geliyor. 26 Şubat 2016'da sessiz sedasız çıkan Stardew Valley kısa zamanda oyuncuların büyük beğenisini toplamıştı.

Stardew Valley'in multiplayer modu Steam'de Beta aşamasında

Bir çok oyuncu için, en iyi tarım oyunu olarak adlandırılan Stardew Valley'den, oyuncuların en büyük beklentisi, oyuna bir çoklu oyuncu modu'nun eklenmesiydi. Yapımcılar, gelen bu istekleri değerlendirerek oyuna bir multiplayer mod eklemek için çalışmalara başladı. Şu anda Steam üzerinde test aşamasında olan Stardew Valley'in co-op beta modu, oyunu dört kişi oynamaya imkan veriyor. Çoklu oyuncu moda giriş yapan dört kişi de; madencilik, tarım gibi etkinlikleri ortaklaşa olarak yapabilecekler ve oyunun zorluk derecesini de istedikleri gibi ayarlayabilecekler. Emoji'lerin de kullanılabildiği bir de mesajlaşma penceresi, çiftçilerin birbirleri ile iletişime geçmelerine yardımcı olacak. Steam veya GOG uygulaması üzerinden İstediğiniz arkadaşlarınızı oyununuza davet edebileceksiniz. Arkadaşlarınızın sizin çiftliğinize katılabilmesi için onlara birer kabin inşa etmeniz gerekiyor. Oyunun uzun süredir beklenen multiplayer modunun ne zaman çıkacağına dair bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 20:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 16:41
Oyun güzel ama bazı şeyler için cidden sabırlı olmanız lazım. O yüzden bıraktım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×