Sevilen LoL dizisi Arcane'in ikinci sezonu duyuruldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 21.11.2021 - 13:24
Riot tarafından yapılan ve Netflix'te yayımlanan Arcane dizisi, izleyicilerinin beğenisini toplayarak ciddi bir başarıya ulaştı. İkinci sezon yolda!

League of Legends evrenini konu alan kendine has animasyon tarzıyla öne çıkan Arcane dizisi, elde ettiği başarının ardından ikinci sezonuna da kavuşuyor! Dizinin ikinci sezonunun yapım aşamasında olduğunu doğrulayan resmî Arcane Twitter hesabı, sevilen diziyi devam ettireceklerini açıklıyor.

Sevilen LoL dizisi Arcane'in ikinci sezonu yapım aşamasında

Riot Games ve Netflix arasındaki iş birliği, ciddi anlamda popüler bir yapım ortaya çıkardı. Dizide bulunan şampiyonların artan popülerliği, League of Legends oyununa da yansıdı. Jinx, Vi, Caitlyn, Jayce, Viktor ve Ekko gibi şampiyonların seçim oranı artarken, video oyunları için yapılan çoğunlukla başarısız olan film ve dizilerin laneti de kırılmış gibi gözüküyor. Arcane'in ikinci sezonunun 2022 içerisinde gelmeyeceğini de belirtelim. En erken tarih 2023 gibi gözüküyor.

Sevilen LoL dizisi Arcane'in ikinci sezonu yapım aşamasında

League of Legends evrenini genişletmek ve daha büyük kitlelere yaymak için adımlar atmaya devam eden Riot tarafı, geçtiğimiz günlerde Riot Forge tarafından düzenlenen bir etkinlikte de iki yeni oyun tanıttı. Ruined King ve Hextech Mayhem'i yayımlayan Riot Forge; Song of Nunu ve CONV/RGENCE oyunlarını da duyurmuş bulunuyor. Riot Forge etkinliğinde düzenlenmiş olan etkinlikteki tüm duyurulara buraya tıklayarak ilgili haberimizden göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 11:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2021 00:42
Sanat Eseri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2021 18:55
film tam bir wtf moment ama mükemmel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2021 16:42
Oyunu kesinlikle sevmiyorum.
Ama dizi harika.Yavaş yavaş izliyorum.
Dublajlı.Bazı oyun firmaları gibi dizilerde de önce izleyin vs sonra dublaj yada alt tazı ekleriz yok Allahtan :))
Şimdi çıkar bi manda zihniyetli ingilizce öğrenseydin diye :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2021 14:05
Çok güzel dizi. Kesinlikle izlenir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sevilen LoL dizisi Arcane'in ikinci sezonu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×