Sevilen Toy Story karakteri Lightyear'ın filminden ilk fragman geldi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 27.10.2021 - 17:46
Toy Story serisinden tanıdığımız ve oldukça sevilen Buzz Lightyear karakteri, kendi animasyon filmine kavuşuyor! İlk fragman yayımlandı.

Pixar'ın Buzz Lightyear karakteri için yayımlamış olduğu ilk tanıtım fragmanı bizlerle buluştu. Disney'in Marvel evreninde Captain America karakterini canlandırmakta olan ünlü oyuncu Chris Evans tarafından seslendirilecek olan ikonik animasyonlu astronot karakterimiz, Toy Story'de geçirdiği dört filmden sonra kendi hikâyesini izleyicilere sunacağı bir animasyon filmine kavuşuyor.

Sevilen Toy Story karakteri Lightyear'ın filminden ilk fragman geldi

Animasyon filminin ana karakteri her ne kadar tanıdığımız ve sevdiğimiz Buzz Lightyear olsa da, bildiğimiz bir Buzz ile karşılaşmayabiliriz. Chris Evans, daha öncesinde karakterinin kim olduğunu sosyal medyada paylaşarak açıklık getirmişti. ''Sadece açık olmak gerekirse, bu oyuncak Buzz değil. Bu, oyuncağın ilham alındığı 'insan' Buzz Lightyear'ın hikâyesi.'' paylaşımı ile karşımıza çıkan Evans, karakterinin, Toy Story'de gördüğümüz 'oyuncak' Buzz olmadığını ve Buzz oyuncağının ilham aldığı gerçek bir insan (O evren içerisinde) olduğunu belirtti.

Sevilen Toy Story karakteri Lightyear'ın filminden ilk fragman geldi

Eğer okuyucularımız olarak kafanız birazcık da olsa karıştıysa, olaya küçük bir örnekle açıklık getirebiliriz. Örneğin çizgi filmler veya başka bir mecra aracılığıyla tanıdığımız Ben 10 karakteri, Ben 10 karakteri aslında kendi evreninde var olan gerçek bir insan olarak karşımıza çıkıyor; fakat, oyuncak mağazalarında bu karakterin ününden dolayı oyuncaklarına rastlıyor ve satın alabiliyoruz. Toy Story'de gördüğümüz Buzz karakteri de tam olarak bu şekilde üretilmiş. Ünlü bir kişiliğin oyuncağı olarak. Bizler ise bu filmde oyuncak olan Buzz'ı değil, insan olan Buzz'ı göreceğiz. 17 Haziran 2022'de vizyona girmesi planlanan filmin yayımlanmış olan fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 21:05
Toystory beni hiç etkilememiş öyle sıradan bi animasyon ama ps1 de toystory 2 oyununu almıştım tabi bilirsiniz korsan o zamanlar. Bayıla bayıla oynamıştım hala aklımdadır aklımda yer etmiş bi oyundur bi sonraki çok kötüydü. Onun hatrına izleyecem o zaman "to infinity and beyond"
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2021 22:57
Tim Allen seslendirmeliydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sevilen Toy Story karakteri Lightyear'ın filminden ilk fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×