Shadow Hearts PS2 için piyasalarda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Shadow Hearts PS2 için piyasalarda
Midway Games'den yapılan açıklamaya göre fantastik RPG oyunu Shadow Hearts PS2'ler için piyasalara sürüldü. Turn bazlı strateji ve RPG karışımı bir oyun olan Shadow Hearts'da birbirinden büyülü görevler ile ileride lanetlenen bir hikaye ile karşı karşıya kalıyoruz. Oyun 20 yy'ın Çin ve Avrupası'nda geçiyor oyun Alice Elliot'un kurtarılması ile başlıyor ve Alice dünyayı birgün yoketmek isteyen güçlerin varlığına inanmaktadır. Kendisi Çinli bir savaş kahramanı olan Yuri'ye katılır ve bu birbirinden esrarengiz olaylar içerisindeki sır perdesini beraber çözmeye çalışırlar. Oyunda oyuncular Yuri'nin rolündeler ve onun birbirinden değişik güçlerini kullanarak Alice ile birlikte sonuca gitmeye çalışacaklar. Yuri'nin dışında ayrıca Zhuzhen Liu adında Çinli yaşlı bir büyücünün, Margarete Zelle adında kiralık bir casusun, Keith Valentine adında bir vampirin ve Harry adlı genç bir çocuğun da kontrolünü ele alabileceğiz. Oyun ayrıca The Judgement Ring adında bir turn sistemini kullanıyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 23:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadow Hearts PS2 için piyasalarda

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×