Shadowbane tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Shadowbane tamamlandı
Ubi Soft firması yaptığı açıklama ile yeni massively multiplayer RPG oyunu olan Shadowbane'in en sonunda tamamlandığını duyurdu. Wolfpack Studios tarafından geliştirilen oyun şehir ve birim yönetiminin yanında ayrıca ekonomik dengenin de önemli olduğu bir oyun ki oyunda çıkabilecek real time savaşlar oyundaki ekonomiyi oldukça etkileyebilecek. Siparişler şimdiden başladı bile...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Shadowbane tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×