Shazam filminin setinden yeni bir görüntü geldi

Shazam filminin setinden yeni bir görüntü geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.12.2017 - 14:00
Asher Angel, Instagram'da setten bir görünü paylaştı.

Shazam filminin çekimleri son hızı ile devam etmekte. Dün filmin kadrosuna The Walking Dead'de rol alan Cooper Andrews katılarak filmin kadrosunu biraz daha büyütmüştü. Bugün ise filmde Shazam'ın çocuk hali olan Billy Batson'a hayat veren Asher Angel, Instagram'da setten bir görünü paylaştı. Hikayesine eklediği fotoğrafta bulunduğu setin fotoğrafını paylaşan Angel, altına da Shazam hashtag'ini eklemiş.

Shazam setinden bir fotoğraf geldi

Shazam filminin setinden yeni bir görüntü geldi

Shazam kimdir?

Shazam, Fawcott Comics tarafından 1939 yılında Bill Parker tarafından ilk olarak Captain Thunder adıyla tanıtılan bir karakterdir. Başta 6 farklı güce sahip olan 6 kahraman olarak düşünülse de daha sonra vazgeçilmiş. Daha sonra, Fawcett Comics çizerlerinden birisi Captain Marvelous ismini öneriyor ve daha sonra bu isim kısaltarak Captain Marvel ismiyle yoluna devam ediyor.

Karakterin başlangıç hikayesi ise şöyledir: Billy Batson'ın ailesi Black Adam tarafından öldürülür. Aradan zaman geçer ve Batson bir şekilde hayatına devam eder. Shazam isimli bir büyücü tarafından kaçırılan Batson, bu büyücünün güçlerini kendisine vermesi sonucu Captain Marvel haline gelir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×