Shovel Knight'ın satış rakamı geliştiricisini sevindirdi

Shovel Knight'ın satış rakamı geliştiricisini sevindirdi

Furkan Güler
Furkan Güler 12.04.2018 - 13:10
Oyun gayet iyi satmış

Son zamanlarda çıkmış olan en başarılı platform oyunlarından bir tanesi olan Shovel Knight, çıkışının üzerinden zaman geçmesine rağmen daha yeni 2 milyon satış barajını geride bıraktı. 26 Haziran 2014 tarihinde piyasaya çıkan yapım, zorlayıcı platform öğelerinin yanı sıra ilgi çekici karakter tasarımları sayesinde de kendini oyunculara sevdirmişti. İngiltere'nin önde gelen kuruluşlarından ödüller alan ve inceleme notları açısından neredeyse her kuruluştan geçer not alan oyunun geliştiricisi, bu barajı geçtikleri için mutlu durumdalar.

Shovel Knight, 2 milyon satış rakamını geride bıraktı

2 milyonun şerefine yapımcı ekip Shovel Knight: Treasure Trove'u bir haftalığına yüzde 20 indirime sokacağını belirtti. Ayrıca bu indirimin Switch, Wii U, 3DS, PS4, PS3, Vita, Xbox One, Steam, GOG ve Humble Store platformlarda olacağını belirtelim. Yani oyuna ulaşmak isteyen tüm oyuncular indirimden yararlanabilirler. Satışların çoğunun ise PC ve 3DS üzerinden olduğunu söyleyen geliştiriciler, Nintendo Switch platformunun da kendilerine kar getirdiğini belirtiyor. Daha sonrasında Wii U'da güzel satış rakamlarına ulaşan yapım, Nintendo konsollarına daha uygun bir oynanış yapısına sahip diyebiliriz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 13.04.2018 09:27
İndirimle birlikte almayı düşünüyorum.Switch için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×