Silent Hill devam oyunu iddiaları yine yalanlandı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 12.07.2021 - 11:01
Silent Hill devam oyunu beklentisi bir başka bahara kaldı. Oyunu geliştirdiği iddia edilen Bloober Team iddiaları yalanladı.

Silent Hill devam oyunu söylentileri bir kez daha yalanlandı. Nisan 2021'de  duyurulan Abandoned isimli oyunun Silent Hill sanılması, yapımcı firma Blue Box'u oldukça sıkıntıya sokmuştu.  Benzer bir olay geçen ay, bu kez  Layers of Fear isimli oyunun yapımcısı Bloober Team stüdyosu üzerinden yaşandı.

Dedikoduların başlangıcı, Bloober Team'ın Konami ile " stratejik bir ortaklık" için anlaşma imzalandığını duyurmasından sonra başladı. İddialar, firmanın 3 tane, açıklanmamış korku oyunu olduğu, bunlar arasından kod adı H20 olan oyunun yeni Silent Hill oyunu olacağı yönündeydi.

Silent Hill devam oyunu Layers of Fear 2 ile karıştırıldı

Bloober Team'in baş reklam sorumlusu Tomasz Gawlikowski, iddiaları yalanlayarak H20 projesinin "o kadar da heyecan verici bir detay " olmadığını ifade etti. Tomasz, kod adının, zaten piyasaya çıkmış olan Layers of Fear 2 için kullanıldığını ifade etti.

Gawlikowski, stüdyonun şu an 2 farklı oyun üzerinde çalıştığını, bunlardan birinin üretim aşamasına geçtiğini ancak diğerinin henüz bu aşamaya bile gelmediğini belirtti. Gawlikowski iki projenin de son dönemde artan dedikodular ile ilgisi olmadığını ifade etti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 06:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.07.2021 16:25
remakelere bile razıyız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2021 23:02
Su seriyi bir el atip resurrect edin,dileyin benden ne dilerseniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.07.2021 12:20
Yalanlandıysa, muhtemelen geliştiriliyordur :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silent Hill devam oyunu iddiaları yine yalanlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×