Sims 4 Steam'de bu haftasonu ücretsiz

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.02.2022 - 17:32
Electronic Arts'ın, The Sims serisinin 22.ci yılı kapsamındaki etkinlikleri çerçevesinde Sims 4 Steam'de bu haftasonu ücretsiz.

Türkiye'de en çok oynanan oyunlardan Sims 4 Steam'de bu haftasonu ücretsiz. EA, The Sims'in 22.ci yılı kapsamında oyunculara serinin en son oyununu DLC'leri ile birlikte oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca Sims 4 Steam'de  11 Şubat Cuma gününe kadar yüzde 88 indirimde olacak.

Sims 4 Steam'de önümüzdeki haftaya kadar indirimde

Sims 4'ün Digital Deluxe sürümü ve Cats&Dogs bundle paketi de 11 Şubat'a kadar yüzde 81 indirimde olacak. Oyunun 51 adet DLC'sinin neredeyse hepsi de yüzde 30 ila yüzde 50 arasında indirimde. Ancak DLC'lerin tamamı, bu indirimlere rağmen yine de oldukça pahalı.  Türkiye'de de oldukça popüler olan ve Maxis firmasının marka oyunu  olan Sims serisinin son oyununu, belli DLC'leri veya modları da ekleyerek bu hafta sonu deneyebilirsiniz.

Sims 4 Steam

Sims 4, geçtiğimiz yıl ev dekorasyoncularını sevindirecek içerikleri oyuna eklemişti. The Sims 4 Dream Home Decerator güncellemesinin ardından oyuna eklenen bedava içerikler ile de Sims 4'e, dev mutfak setinden Bonzai Ağacı'na kadar bir dolu içerik eklendi. 

Uzun süredir söylentisi dolaşan Sims 5 ise, en azından şimdilik duyurulmaktan uzak gözüküyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 20:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2022 06:52
Sims 4 çıktığında ilkokula gidiyordum şuan lise sonum herhalde Sims 5 çıkana kadar üniversite de bitecek
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sims 4 Steam'de bu haftasonu ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×