Sin City oyunundan yeni gelişmeler

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Sin City oyunundan yeni gelişmeler

Sin City oyunundan yeni gelişmeler

Frank Miller'in ünlü kült çizgi roman serisi Sin City, Robert Rodrigez ve Quentin Tarantino önderliğinde, bir çok yıldız oyuncu ile birlikte sinemaya taşınmıştı. Oldukça başarılı olan filmin yeni halkasının yakın zamanda yapılması planlanırken, diğer bir tarafta Sin City'nin bu kez de oyununun yapılması planlanıyor. Oyun yapım ekibinde bulunan önemli isimlerden biri "Flint Dille". Yapımcı uzun yıllardır oyun sektöründe bulunuyor ve "Yılın En İyi Hikayesi" dalında "The Chronicles of Riddick" oyunu ile de ödül kazanmıştı. Oldukça tecrübeli biri olan "Flint Dille", ayrıca romanın yaratıcısı "Frank Miller'in" de yakın bir dostu. Şu anki bilgilere göre oyunda eski ve yeni bir çok karakter tüm ihtişamı ile bulunacak. Oyunun hangi platformlara yapılacağı ve çıkış tarihi ise henüz belirlenmedi.

KAYNAK
Sin City oyunundan yeni gelişmeler
firingsquad.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 18:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sin City oyunundan yeni gelişmeler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×