Siz oyun kayıtlarını hala Fraps ile mi alıyorsunuz?

Siz oyun kayıtlarını hala Fraps ile mi alıyorsunuz?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.10.2013 - 15:23
İşte Nvidia'dan yeni bir uygulama; Shadow Play
Oyuncuların en sevdiği şeylerden bir tanesi de oyundaki önemli ve ilginç anları kaydederek paylaşmak. Az önce bununla ilgili sizlere FIFA 14 haberi yapmıştık şimdi ise olayın PC tarafıyla ilgili bir haberimiz var.

PC'de bu iş için oldukça fazla yöntem mevcut ancak şimdiki yöntem Nvidia tarafından geliştirilmiş ve adı da Shadow Play.

Nvidia GeForce Experience üzerinden 28 Ekim'de başlayacak olan uygulama oyundaki önemli anları istediğiniz anda kaytemenizi sağlayacak.

Siz oyun kayıtlarını hala Fraps ile mi alıyorsunuz?
Klavye tuşları ile aktif edebileceğiniz uygulama başladığı andan itibaren oyuncunun son 20 dakikasını kaydedecek elbette bunu istediğiniz zaman durdurmak da sizin elinizde olacak.

1080p 60 fps kaliteye kadar çekim yapabilen uygulama donanımsal olarak çalışacak dolayısı ile performansı çok etkilemeyecek lakin işin köüt yanı uygulama sadece GTX 600 veya GTX 700 serisi kartlarda çalışacak olması.

İlerleyen zamanlarda uygulamaya Livestream ve Twicth entegrasyonu da gelecekmiş. İşte videosu.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×